ممکن است Oculus VP: VR Rift بیشتر در حوزه فیلم باشد تا بازی

۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۴

Oculus Rift هنوز هم از سوی دنیای بازی توجه های بسیاری را به سوی خود جلب می کند. اما پس از خرید بحث برانگیز آن توسط فیسبوک، بحث های زیادی پیرامون آن گشته است. اما در CES 2015 نمایش های بحث برانگیز بیشتری پیرامون این هدست مطرح شد. بحث های پیرامون استفاده این دستگاه فرای دنیای بازی های رایانه ای. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Nate Mitchel در مورد VR صحبت هایی را کرده و طرح های آینده را مطرح کرده است:

ما از همان ابتدا نیز گفته ایم که ما بازیکنان بزرگی هستیم و ما Oculus را برای تحول و انقلابی در حوزه گیم ساختیم. اما شاید بهتر باشد که VR بیشتر در مورد فیلم فعالیت کند تا بازی. هر چیزی ممکن است و ما هنوز نمی دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

اینطور که پیداست هنوز Oculus در حال تجربه و آزمون و خطا در مورد بهترین آینده برای خود می باشد. اما دور شدن از حوزه بازی، دور از ذهن همه برای این هدست می باشد. فستیوال فیلم Sundance دارای حداقل 13 فیلم می باشد که با VR قابل مشاهده اند. همچنین Google Play نیز برای VR طرح ها و فیلم های مختلفی را نیز در نظر گرفته است.
اما در سوی دیگر، باید گفت که VR خیلی بیش از پیش در حوزه بازی فعال شده است. سونی نیز برنامه های زیادی برای هدست Morpheus خود دارد. باید صبر کرد و دید تا پایان سال، VR به کدام جهت کشیده می شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید