بازی Tetris Effect برای هدست آکیولوس کوئست در دسترس قرار گرفت

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

به تازگی شرکت اِنهنس گیمز (Enhance Games) اعلام کرد که بازی Tetris Effect برای هدست واقعیت مجازی آکیولوس کوئست (Oculus Quest) در دسترس قرار گرفته است.

بازی Tetris Effect یکی از زیبا‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ است که طرفداران بازی‌های کلاسیک را با گرافیک بسیار زیبا و گیم‌پلی نوستالژیک خود، به وجد آورده است. این بازی هسته‌ی اصلی خود را از بازی کلاسیک Tetris گرفته و با ترکیب کردن آن با جلوه‌های بصری شگفت انگیز و موسیقی‌های هیجان انگیز، تجربه‌ی فوق‌العاده‌ای را بوجود آورده است. این بازی که در گذشته برای پلی‌استیشن وی‌آر و آکیولوس ریفت منتشر شده بود، هم‌اکنون برای دارندگان هدست آکیولوس کوئست با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار در دسترس قرار گرفته است تا بازی‌بازان بیشتری بتوانند این تجربه‌ی زیبا رو با استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی تجربه کنند.

در هفته‌های گذشته بود که شایعات زیادی مبنی بر منتشر شدن این بازی بر‌روی هدست واقعیت مجازی آکیولوس کوئست منتشر شده بود، اما امروز بالاخره مشخص شد که این شایعات درست بوده و دارندگان این هدست می‌توانند به تجربه‌ی یکی از بهترین نسخه‌های سری Tetris که مانند آن را در گذشته مشاهده نکرده‌اید، مشغول شوند.

بازی Tetris Effect که در ابتدا بر‌روی پلی‌استیشن ۴ منتشر شد، یکی از بهترین تجربه‌های ممکن بر‌روی هدست پلی‌استیشن وی‌آر است و به فروش بیشتر این هدست کمک شایانی را کرده است. این بازی در ادامه نیز برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و با توجه به فروش بسیار خوب هدست Oculus Quest، عرضه‌ی این بازی برای این هدست قابل حدس بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید