بازی Half-Life: Alyx را هم‌اکنون با تخفیف پیش‌خرید کنید

۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵

عنوان Half-Life: Alyx، پروژه‌ی جذابی به نظر می‌رسد؛ نه به این خاطر که پس از گذشت نزدیک به ۱۰ سال، روح تازه‌ای به کالبد سری بازی‌های فراموش شده‌ی هف لایف می‌دمد، بلکه به خاطر این که به طور انحصاری برای پلتفرم‌های واقعیت مجازی ساخته خواهد شد.

هنوز تا انتشار رسمی این بازی حدود ۳ ماه زمان باقی مانده است با این حال به نظر می‌رسد که هم‌اکنون می‌توانید این عنوان را با ۱۰ درصد تخفیف از فروشگاه استیم پیش‌خرید کنید. قیمت اولیه‌ی این بازی بر روی استیم چیزی در حدود ۵۹٫۹۹ دلار بوده و پس از اعمال تخفیف مذکور این رقم به ۵۳٫۹۹ کاهش پیدا کرده است. این تخفیف شامل حال کشور انگلستان هم می‌شود، به طوری که قیمت Half-Life: Alyx در این کشور ۴۶٫۴۹ پوند بود که به ۴۱٫۸۴ پوند تنزیل پیدا نموده است.

هنوز دلیل اعمال چنین تخفیفی آن هم پیش از عرضه‌ی رسمی بازی مشخص نشده است اما می‌توان پیش‌بینی کرد که شرکت ولو (Valve) قصد دارد با چنین اقداماتی توجه بازی‌بازان را به این بازی واقعیت مجازی جلب کند. اگر در تجربه‌ی Half-Life: Alyx مصمم هستید اکنون زمان مناسبی برای دریافت این بازی است.

تیم سازنده اعلام کرده است که Half-Life: Alyx یک بازی تمام عیار از سری بازی‌های Half-Life می‌باشد و مدت زمان آن چیزی در حدود نسخه‌ی دوم این مجموعه خواهد بود. در این عنوان شما در نقش Alyx Vance قرار می‌گیرید و وظیفه دارید با کمک پدر Alyx؛ یعنی Eli، نیروهای مقاومت را علیه اشغال‌گری Combineها سازمان‌دهی کنید. داستان این نسخه به عنوان پیش‌درآمدی بر نسخه‌ی‌های پیشین محسوب می‌شود و تیم توسعه‌دهنده پیشنهاد می‌کند که اپیزود دوم از بازی دوم را پیش از تجربه‌ی Half-Life: Alyx، به پایان برسانید.

Half-Life: Alyx قرار است در ماه مارس سال ۲۰۲۰ میلادی (میان اواخر اسفندماه ۱۳۹۸ و یا اوایل فروردین‌ماه ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های واقعیت مجازی یعنی ولو ایندکس (Valve Index)، آکیولس ریفت (Oculus Rift) و HTC Vive  منتشر شود. شما می‌توانید اخبار مربوط به این بازی را از طریق نشانی قرار گرفته دنبال نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید