در کمتر از چهار ماه عرضه به بازار؛ بازی خروس جنگی600 هزار دانلود شد

۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۳

بازی موبایلی خروس جنگی این روزها مورد توجه زیادی از کاربران قرارگرفته و تاکنون از سوی کاربران 600 هزار بار دانلود شده است.

به گزارش روابط عمومی بنیادملی بازی‌های رایانه‌ای،”خروس جنگی” شهریورماه سال جاری وارد بازار گیم شده‌ و با وجود گذشت مدت زمان چهارماه، بازی‌ یادشده توانسته موفقیت های قابل توجهی را بین کاربران کسب کند.
بر اساس اعلام تیم سازنده بازی رایانه ای خروس جنگی، این بازی به دلیل استقبال خوب مخاطبان به زودی به روز رسانی خواهد شد .
بازی “خروس جنگی” با سبک آنلاین رقابتی در شرکت پیشگامان یارا کیش ساخته شده، اقتباس جالبی از جنگ انداختن خروس‌ها و خروس‌بازی به شیو کاملا متفاوت و بدون خشونت است.
کاراکتر اصلی این بازی یک خروس است که بازیکن می تواند از بین نژادهای مختلف (لاری، ژاپنی و وسترن)یکی را انتخاب و برای آن آیتم های مانند زره، شمشیر و کلاه خود بخرد و بعد از آن خروس انتخابی‌اش را به رقابت با دیگران بفرستد.
بازی “خروس جنگی” در چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه ای تهران، غزال زرین بازی موبایل سال ایران و دیپلم افتخار بهترین بازی‌ کژوال و هچنین عنوان بهترین بازی از دیدگاه مخاطبان در سال 93را کسب کرد.
بازی خروس جنگی برای پلتفرم‌های Android و iOS در کافه بازار عرضه شده و علاقه‌مندان برای دانلود بازی می توانند به کافه بازار مراجعه کنند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید