نمرات اولین اپیزود بازی Game of Thrones منتشر شد | موفقیتی دیگر از Telltale Games؟

11 آذر 1393 - 14:31

استدیو Telltale Games امروز اپیزود اول بازی Game of Thrones را تحت عنوان Iron From Ice، برای کنسول ها و پلتفرم های مشخص شده، منتشر کرده است و همراه آن نیز یک لانچ تریلر امروز منتشر شد که میتوانید آن را اینــــجا مشاهده نمایید. حال در طی انتشار بازی، نمرات و امتیازات آن هم توسط سایت های منتقد اعلام شده است، تا ببینیم اولین اپیزود میتواند موفق ظاهر شود و جذابیتی را برای پنج اپیزود بعدی فراهم کند یا خیر؟! با ما در ادامه مطلب همراه شوید.

بازی Game of Thrones به طور کلی دارای دارای 6 قسمت خواهد بود و داستان قسمت اول عنوان مذکور از زبان خود Cersei Lannister (با بازی Lena Headey) نقل می شود و در کنار او ما شاهد شخصیت های آشنایی همچون Tyrion Lannister و Ramsay Snow ،Margaery Tyrell نیز هستیم که ایفای نقش آنها به ترتیب بر عهده Peter Dinklage ،Iwan Rheon و Margaery Tyrell می باشد.

شما میتوانید تمامی نمرات منتشر شده را در زیر مشاهده کنید و نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید. توجه داشته باشید که با انتشار نمرات بیشتر، این پست آپدیت خواهد شد.

GameFront / 90

حداقل، اولین اپیزود از فصل یک بازی Game of Thrones، پتانسیل این را دارد تا جذابیتی برای 5 اپیزود بعدی بازی فراهم کند و هیچ کم و کاستی در آن احساس نمیشود.

Cheat Code Central / 90
IGN / 80
تصمیم گیری های حساس و دشوار، شخصیت پردازی های خوب و یک پایان بندی خوب توانست این بازی را در مسیر پیشرفت قرار دهد.
God is a Geek / 80
The Escapist / 80
The Jimquisition / 75
Iron From Ice شروع بسیار قوی برای این سری محسوب میشود، با روایت داستانی نسبتا خوب و همچنین فضا سازی مناسب باعث شده که به سراغ قسمت دوم آن برویم.
Destructoid / 70
PCGamesN / 50
12

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید