لانچ تریلر بازی Game of Thrones منتشر شد | آغاز حماسه ای جدید در سرزمین پادشاهان

11 آذر 1393 - 01:19

امروز شرکت Telltale Games اقدام به انتشار لانچ تریلر بازی Game of Thrones کرده است که از فردا توزیع آن آغاز خواهد شد. اولین قسمت از این عنوان 6 قسمتی، Iron From Ice نام دارد و شما می توانید تریلر آن را در ادامه مطلب دانلود و یا تماشا کنید.

استدیو Telltale Games رسما اعلام کرده بود که Iron from Ice در آمریکای شمالی، برای PC ،Mac و PS4 به تاریخ ۲ دسامبر (مصادف با ۱۱ آذر) منتشر خواهد شد. نسخه های PS4 (اروپا)، Xbox One و Xbox 360 نیز در ۳ دسامبر منتشر می شوند. نسخه iOS در ۴ دسامبر خواهد آمد و نسخه PS3 نیز آخر از همه در ۹ دسامبر (مصادف با ۱۸ آذر) منتشر می شود.

داستان بازی Game of Thrones: Iron from Ice از زبان خود Cersei Lannister (با بازی Lena Headey) نقل می شود و در کنار او ما شاهد شخصیت های آشنایی همچون Tyrion Lannister و Ramsay Snow ،Margaery Tyrell نیز هستیم که ایفای نقش آنها به ترتیب بر عهده Peter Dinklage ،Iwan Rheon و Margaery Tyrell می باشد.

دیگر شخصیت ها به مرور در فصل های آینده معرفی خواهند شد. بازی به طور کلی ۵ شخصیت قابل بازی را دارا است و در کنار آن ما شاهد حضور ۱۳ نفر از خاندان Forrester نیز هستیم.

[jwplayer mediaid=”194392″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید