TGS 2014:بروز رسانی بعدی PlayStation 4 در پاییز در دسترس قرار خواهد گرفت

۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۲

در جریان کنفرانس سونی در صبح دوشنبه، ۱ سپتامبر، اعلام شد که بروز رسانی بعدی کنسول PlayStation 4 در پاییز در دسترس دارندگان این کنسول قرار می گیرد و ویژگی های جدیدی مانند وجود نمایه های قابل سفارشی سازی به همراه قابلیت Share Play در آن بروز رسانی گنجانده شده است.

به این ترتیب در به روز رسانی ۲٫۰ کنسول نسل هشتمی سونی، وجود نمایه های قابل شخصی سازی بر روی این کنسول تأیید شده است، هرچند اطلاعاتی در مورد این که چه نمایه هایی در دسترس قرار می گیرند یا چه مقدار به دست آوردن این نمایه ها هزینه خواهد داشت داده نشده است. علاوه بر PS4، کنسول PlayStation 3 نیز در بروز رسانی خود از این ویژگی بهره خواهد برد.

از دیگر ویژگی هایی که آپدیت ۲٫۰ PlayStation 4 در پاییز امسال برای این کنسول به همراه خواهد داشت می توان به قابلیت Share Play، ویژگی که به بازیباز این اجازه را می دهد تا یکی از دوستان خود را به مدت ۶۰ دقیقه به بازی خود دعوت کند (در هر بار فقط ۶۰ دقیقه این امکان وجود دارد.) از دیگر ویژگی های این بروز رسانی به برنامه ی جدیدی برای استفاده از YouTube به همراه اضافه شدن ویژگی مشاهده ی فعالیت دوستان به صورت real-time در بخش “What’s New” می توان اشاره کرد.

نمایشگاه Tokyo Games Show 2014 در تاریخ ۱۸ تا ۲۱ سپتامبر در کشور ژاپن برگزار خواهد شد. به مناسبت برگزاری این نمایشگاه، علاوه بر کنفرانس برگزار شده ی شرکت سونی در روز ۱ سپتامبر، این شرکت در تاریخ ۱۷ سپتامبر نیز کنفرانسی دیگر برگزار خواهد کرد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید