شایعه: دنباله‌ی The Order: 1886 برروی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس عرضه خواهد شد

۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

انتشار کنسول‌های نسل نهم سونی و مایکروسافت یعنی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس بسیار نزدیک است و این یعنی نیاز به بازی‌های نسل نهم وجود دارد. این نیاز باعث خلق آی‌پی‌های جدید مانند Godfall و شاید، بازگشت یک آی‌پی قدیمی مانند The Order باشد.

استودیو ردی ات داون (Ready At Dawn) به تازگی تایید کرده است که در حال کار برروی یک بازی AAA کنسولی است. با این حال معلوم نیست که آیا این بازی قرار است دنباله‌ی The Order: 1886 باشد، اما یک کاربر در وبسایت NeoGAF که پیش از این تقریبا تمامی اطلاعات پلی‌استیشن ۴ پرو را پیش از معرفی رسمی آن فاش کرده بود، احتمال این اتفاق را می‌دهد.

این کاربر که OsirisBlack نام دارد، وصف حال تریلری را نوشته است که بسیار به سبک و سیاق بازی The Order: 1886 نزدیک است. در این تریلر که به گفته‌ی OsirisBlack یک تریلر گیم‌پلی است، مردی با یک لامپ در دست اتاقی تاریک را جست و جو می‌کند و سپس توسط موجودی با دستان زیاد و چشمانی زرد مورد حمله قرار می‌گیرد. OsirisBlack گفته که این تریلر همراه با مقدار زیادی کات‌سین بوده و کیفیت بافت‌ها و خصوصا نورپردازی در این تریلر، در سطحی بسیار بالاتر از سطح کنونی بوده است.

بعید نیست که ردی ات داون بخواهد پس از شکست The Order: 1886، به این ‌آی‌پی فرصتی دوباره دهد و آن را تبدیل به یک فرنچایز موفق کند. با این حال حتی The Order: 1886 هم به خاطر کیفیت بصری بالای خود ستوده شد و تریلر توصیف شده توسط OsirisBlack هم به کیفیت بالای گرافیک بازی اشاره می‌کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید