تاریخ عرضه‌ی بازی Journey برروی استیم مشخص شد

26 فروردین 1399 - 08:30

Journey، انحصاری سابق پلی‌استیشن، سال گذشته برروی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) منتشر شد و حالا پس از یک سال انحصاری بودن، قرار است به زودی برروی استیم منتشر شود.

احتمالا از ماهیت Journey آگاه هستید. این بازی مستقل، یکی از تحسین‌ شده‌ترین بازی‌های این دهه است که در ابتدا برروی پلی‌استیشن ۳ منتشر شد و توانست نمره‌ی ۹۲ را در متاکریتیک کسب کند. گیم‌پلی این بازی بسیار ساده است. شما در نقش یک فرد مرموز باید سرزمینی مرموز را جست و جو کند و گاها هم با بازی‌بازان واقعی رو به رو می‌شود. البته ارتباط با این بازی‌بازان چندان پیچیده نیست، اما Journey در اجرای ایده‌ی خود فوق‌العاده عمل کرده است. این بازی برای چند سال انحصاری پلی‌استیشن بود تا اینکه سال گذشته برروی فروشگاه اپیک گیمز منتشر شد و حالا هم کاربران استیم قرار است به آن دسترسی داشته باشند.

کاتالوگ Thatgamecompany، توسعه‌دهنده‌ی Journey، پیش از این تنها مختص به کنسول‌های پلی‌استیشن بود. اما بازی دیگر این استودیو یعنی Flower نیز هم اکنون برروی رایانه‌های شخصی در دسترس است. البته جدیدترین اثر این استودیو یعنی Sky: Children of Light در حال حاضر تنها برروی تلفن‌های هوشمند و نینتندو سوئیچ موجود است. کاربران استیم می‌توانند در تاریخ ۱۱ ژوئن ۲۰۲۰ (پنج شنبه، ۲۲ خرداد ۱۳۹۹)، این بازی را برروی این پلتفرم تجربه کنند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید