The Witcher 3 ممکن است با کیفیت 1080p بر روی کنسول های نسل هشتمی اجرا نشود

۳۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۱

تا کنون هرگز از سوی تیم سازنده ی عنوان The Witcher 3 : Wild Hunt تایید نشده است که این عنوان با کیفیت 1080p بر روی PS4 و Xbox One اجرا خواهد شد حتی اگر سازندگان این امر را هدف اصلی خود اعلام کرده باشند. به تازگی گزارشی از مصاحبه ی سازندگان این عنوان منتشر شده است که در آن تاکید می شود که ممکن است این عنوان با کیفیت 1080p بر روی این دو کنسول اجرا نشود.

مدیر بازاریابی این بازی یعنی Tomasz Tinc گفته است که تیم سازنده به طور مداوم در حال بهینه سازی بازی هستند :

ما به طور جدی و سخت در حال بهینه سازی بازی هستیم و هیچ چیز در مورد کیفیت بازی مشخص نیست. موتور ما بسیار قدرتمند است و در نتیجه ما می توانیم نتیجه ی بهتری از این دو کنسول بگیریم. من می دانم که شما شاید انتظار داشته باشید که اطلاعات نهایی از کیفیت بازی مانند نرخ فریم ریت و رزولوشن را بشنوید اما باید بگویم که این کار به سادگی که فکر می کنید، نیست زیرا فرآیند بهینه سازی بازی هنوز ادامه دارد. بالاترین کیفیت در هر دو کنسول یکسان خواهد بود ولی یکی از آن ها به عنوان پلتفرم اصلی انتخاب می شود تا تمرکز خود را روی آن قرار دهیم ولی چیزی که به نظر می رسد، این است که بازی شاید به کیفیت Full HD که همان 1080p است، نرسد.

مسئل بخش جلوه های ویژه ی بازی یعنی Jose Teirexia نیز در این رابطه گفته است :

من واقعا چیزی درباره ی کیفیت بازی نمی دانم و اگر بخواهم صادقانه بگویم، احتمالا بازی در 1080p اجرا نخواهد شد ولی قول می دهم که نرخ فریم ریت بازی حداقل 30 فریم در ثانیه خواهد بود.

این مسائل در حالی رخ داده است که چندی پیش شایعه شده بود که The Witcher 3: Wild Hunt نیز با ۳۰ فریم بر ثانیه و کیفیت ۷۲۰p بر روی Xbox One و ۳۰ فریم بر ثانیه و کیفیت ۹۰۰p در PS4 اجرا خواهد شد.  همچنین تیم سازنده پیش از این اعلام کرده بود که پلتفرم اصلی بازی PC است و این نسخه بهترین کیفیت را همانند نسخه های پیشین این سری، خواهد داشت.

بازی از جایی آغاز می شود که با فرا رسیدن زمستان بر خلاف سال های پیشین شاهد یک زمستان آرام نخواهیم بود زیرا گروه Wild Hunt دست به شورش و آشوب زده اند و روستا ها و دهکده های مسیر راه خود را به آتش می کشند و مردم بیگناه را به قتل می رسانند. از طرف دیگر امپراتوری Nilfgaard نیز به پادشاهی شمالی حمله کرده است و  قصد دارد مردم رنج کشیده ی بخش جنوبی را به اسارت بگیرد. حال در این فضای وهم انگیز و ترس آلود که از هر سو بوی جنگ و خونریزی می آید تنها Geralt است که می تواند به این وضع سامان دهد ولی او نیز میان یک دو راهی سخت قرار گرفته است، اینکه با اشباح Wild Hunt که به دنبال او هستند مبارزه کند یا یک قهرمان باشد و سرزمین و مردمش را از چنگ امپراتوری غارتگر Nilfgaard نجات دهد.

این عنوان در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۴ عرضه شود ولی چندی پیش CD Projekt Red اعلام کرد که این عنوان تا قبل از فوریه ۲۰۱۵ منتشر نخواهد شد. بر اساس اعلام رسمی تیم سازنده، عنوان The Witcher 3 : Wild Hunt در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۱۵ ( ۵ اسفند ۱۳۹۳) منتشر خواهد شد. شما می توانید اولین نگاه به این بازی را از اینجا مطالعه کنید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید