گیفت کارت
گیفت کارت

با ترجمه‌ی سایت ژاپنی Dark Souls II اطلاعات جدیدی از بازی به دست آمد

۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۴

وبسایت رسمی ژاپنی زبان مربوط به جدیدترین بازی فرنچایز Dark Souls یعنی Dark Souls II توسط یکی از کاربران انجمن Reddit با نام Firexq ترجمه شده است. در نتیجه‌ی این کار اطلاعات بسیاری از بازی که تا به حال منتشر نشده بودند، فاش شد.

با ترجمه شدن سایت، تعدادی نوشته نظرمان را جلب کرد. یکی از آنها که به شکلی ادبی نوشته شده بود؛ مشخص می‌کرد که Dark Souls II با قسمت اول همچنان ارتباط عمیقی دارد. این نوشته بدین شکل بود:

بطری‌هایی با شیشه‌های سبز که در گذشته‌ی تیره ساخته شده‌اند. مانند پری در آتش، با نوشیدن آن‌ها قدرتی دوباره خواهی یافت. گویا این بطری‌ها با آتش‌های سوزان سرزمین مردگان در ارتباط است؛ هرچند واقعیت این امر دیگر مسئله نیست!

علاوه بر اشیائی که حضورشان در این قسمت قبلا معرفی شده بود، اشیاء جدیدی نیز وجود خواهند داشت. در ادامه به آنها اشاره می‌کنم:

  • Human Figure (مجسمه‌ی انسان)

“یک مجسمه از انسان که نرم، گرم و سایه-رنگ است. با استفاده از آن شما می‌توانید از خلاء به شکل یک انسان تبدیل شوید.”

  • Pharos Stone (سنگ فاروس)

“دستگاه‌هایی که توسط فاروس سرگردان به جای مانده اند را فعال می‌سازد. با توجه به افسانه‌ها، این فرد به سرزمین‌های بیمار مسافرت کرده و به نیازمندان آنجا کمک می‌کرده است.”

همچنین شخصیت‌ها و کاراکتر‌های جدیدی نیز به چشم می خورند که به شرح زیر می‌باشند:

  • Hag های مرموز و دوشیزه‌ای جوان با نام Millibeth

“سه Crone در گوش بازیباز زمانی که وی پا در سرزمین Drangleic می گذارد؛ زمزمه خواهند کرد. خدمتکار آنها که دوشیزه‌ای جوان است Millibeth نام دارد. اما آنها چه می‌گویند و از بازیباز چه می‌خواهند…؟”

  • زائری با لباس سبز

“یک زن مرموز که رداء سبز رنگی بر تن دارد. وی به عنوان راهنمایی برای بازیباز در Drangleic خواهد بود.”

  • دست‌فروشی با نام Merentira

“یکی از اندک بازماندگان Drangleic، متاسفانه وی نیمه دیوانه و نیمی عاقل است. خانه‌اش را گم کرده و به همراه هر آنچه که بر پشت دارد، سرگردان است.”

  • اسلحه‌سازی با نام Renegatt

یک اسلحه‌ساز مرده‌. هرچند بدنش کاملا نابود شده اما خاطرات دخترش و سلاح هایی که ساخته باقی مانده است. وی سلاح‌ها و زره‌های شما را تعمیر و ارتقا خواهد داد.”

  • دلال زره با نام Mafmuran

“یک فروشنده و تاجر از غرب پادشاهی Bourgen. یک بار در طی چند سال را به خارج از پادشاهی سفر کرده و تجارت می‌کند و هم‌اکنون در Drangleic است اما کسب و کار ناچیز در این سرزمین وی را افسرده کرده است.”

شما می‌توانید در ادامه وبسایت ترجمه شده را مشاهده فرمایید:

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید