مقایسه اولیه The Last of Us Part 2 Remastered با نسخه اصلی

محسن رضوی فر
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - 11:05

سونی و استودیوی ناتی داگ به‌تازگی اعلام کرده‌اند که بازی The Last of Us Part 2 Remasteredدر اوایل سال ۲۰۲۴ برای پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد و در این مطلب به مقایسه‌ی اولیه این ریمستر با نسخه‌ی اصلی پرداخته شده است.

بازی The Last of Us Part 2 Remastered دارای گرافیک بهبود یافته‌ای نسبت به نسخه اصلی در PS4 است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان افزایش وضوح بافت‌ها، افزایش فاصله سطح جزئیات، بهبود کیفیت سایه، نرخ نمونه‌برداری انیمیشن و موارد دیگر اشاره کرد. این ریمستر در PS5 دارای ۲ حالت گرافیکی کیفیت و عملکرد است. این در حالی است که نسخه‌ی اصلی بازی در PS4 تنها دارای یک حالت گرافیکی می‌باشد.

از نظر کیفیت تصویر، The Last of Us Part 2 Remastered بر روی PS5 با کیفیت ۴K Native و در حالت Quality اجرا می‌شود. از سو دیگر، بازی در حالت Performance با رزولوشن ۱۴۴۰P Native اجرا می‌شود. در همین حال، نسخه اصلی در PS4 با کیفیت ۱۰۸۰P و در PS4 Pro با کیفیت ۱۴۴۰p قابل اجراست.

The Last of Us Part 2 Remastered نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه در حالت Quality و ۶۰ فریم بر ثانیه در حالت Performance را هدف قرار می دهد. این بازی همچنین دارای گزینه نرخ فریم نامحدود برای تلویزیون‌هایی است که از VRR پشتیبانی می‌کنند. در همین حال، نسخه‌ی اصلی بازی نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه را در هر دو کنسول PS4 و PS4 Pro هدف قرار داده است.

ویدیوی مقایسه‎‌ی اولیه The Last of Us Part 2 Remastered با نسخه اصلی در قسمت زیر قابل مشاهده است:

بازی The Last of Us Part 2 Remastered در تاریخ ۱۹ ژانویه ۲۰۲۴ (۲۹ دی ۱۴۰۲) برای پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد. افرادی که نسخه‌ی اصلی بازی را در اختیار دارند، می‌توانند با پرداخت ۱۰ دلار آن را به نسخه ریمستر ارتقا دهند.

mamadiiiDota2milad saDARKSIRENشایانWise OldmanKianEnzeMohammad ViperJavadMohsen bakhtiariMehdiKHEDER_Pro_GamerPop_StarLeon S. KennedyRezaHajEsiKurosجان قماربازHannaHJohnny joestarmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید