نگارش فیلم‌نامه فصل دوم Peacemaker آغاز شده است

ایلیا عسگری
۱۱ مهر ۱۴۰۲ - 13:00

با پایان یافتن اعتصابات فیلم‌نامه‌نویسان، جیمز گان اطلاعات جدیدی از فصل دوم Peacemaker ارائه کرده است.

همکاری جیمز گان با دنیای سینمایی فعلی دی‌سی منجر به حضور جان سینما در قامت ضدقهرمان جذابی شد که نهایتاً زمینه‌ساز خلق مجموعه تلویزیونی Peacemaker (پیس‌میکر) گشت. اثری که با قاطعیت یکی از بزرگترین شگفتی‌های آثار ابرقهرمانی در طی سال‌های اخیر به شمار می‌رود که روایتی بسیار جذاب و تماشایی را حول محور شخصیتی نه چندان شناخته شده از دنیای کمیک ترتیب داد و طرفداران دی‌سی را به وجد آورد.

با پایان یافتن DCEU و آغاز به کار دنیای سینمایی جدید دی‌سی به رهبری جیمز گان، این نگرانی ایجاد شده بود که شخصیت پیس‌میکر در میان ابرقهرمانان جدید DCU نادیده گرفته خواهد شد. با این حال به نظر می‌رسد که پایان اعتصابات نویسندگان هالیوودی سبب شده تا یک قدم به تولید فصل دوم این سریال محبوب نزدیک شویم.

جیمز گان که از طریق شبکه‌های مجازی ارتباط بسیار نزدیکی با طرفداران دی‌سی داشته و همیشه به سوالات مختلفی از آن‌ها پاسخ می‌دهد، در پاسخ به پرسش یکی از طرفداران اعلام کرد که مشغول نگارش فیلم‌نامه فصل دوم Peacemaker می‌باشد. مسئله‌ای که نشان می‌دهد در آینده‌ای نه چندان دور شاهد ماجراجویی‌های دوباره جان سینما این بار در دنیای سینمایی جدید دی‌سی خواهیم بود.

جنیفر هالند، همسر جیمز گان که یکی از بازیگران فصل نخست Peacemaker به شمار می‌رفت نیز در صحبت‌های جدید خود به آینده گروهشان در فصل دوم این مجموعه اشاره کرد و اعلام امیدواری کرد که شاهد المان‌های جدیدی خواهیم بود که طرفداران را به وجد خواهد آورد.

با توجه به این که نگارش فیلم‌نامه Peacemaker به تازگی آغاز شده است، قطعاً زمان زیادی تا پخش فصل دوم این مجموعه تلویزیونی فاصله خواهیم داشت. باید صبر کرد و دید که جیمز گان چه برنامه‌هایی برای توسعه این فرنچایز خواهد داشت.

منبع: کامیک‌بوک

DARKSIRENMehran.Baهیولا (زنده باد هدَفِ والا 🥷)meysambunitedرحمان : فسیل پرستNiko_BladeÆMıř ĤªSŚÅŊPØØŔ

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید