گمانه‌زنی طرفداران: آیا راکستار با تصویر جدید به رونمایی از GTA 6 در ماه اکتبر اشاره دارد؟

رامتین فخرزاده
۱۱ مهر ۱۴۰۲ - 13:14

طرفداران بی‌شمار فرنچایز GTA باز با انتشار عکس جدید از سوی سازندگان، با تئوری ‌های عجیب خود بازگشتند.

آیا بازی ویدیویی‌ای مورد انتظارتر از Grand Theft Auto 6 وجود دارد؟ طرفداران آنقدر مشتاق رونمایی این بازی هستند که با هر پست راکستار شروع به گمانه‌زنی می‌کنند.

GTA با تئوری‌های عجیب طرفداران غریبه نیست، اما این یکی به احتمال زیاد عجیب‌ترین موردی به حساب می‌آید که تاکنون وجود داشته است. این تئوری در مورد تصویری از ماه است که در یک عکس تبلیغاتی برای رویداد GTA Online Moon Festival دیده می‌شود. این تصویر، شامل دو شخصیت است که در مقابل علامت معروف Vinewood GTA Online ایستاده‌اند، به گونه ای که فقط حرف V و I قابل مشاهده است. VI به عدد شش در اعداد رومی اشاره دارد. این بخش، تنها قسمت از این تئوری طرفداران است که با عقل جور در‌می‌آید.

کاربر توییتر @Dirty_Worka نگاهی دقیق به تصویر ماه انداخته و آن را مدرکی بر یک رونمایی قریب الوقوع اعلام کرد. این ماه در تصویر ظاهرا در فاز Waning Gibbous قرار دارد، زمانی که قسمت روشن ماه از ۹۹.۹% به ۵۰.۱% کاهش می‌یابد. ماه واقعی امروز، ۳ اکتبر (۱۱ مهر)، وارد فاز Waning Gibbous می‌شود. این ایده که راکستار تاریخ انتشار GTA 6 را در ۳ اکتبر اعلام خواهد کرد، زیرا ماه در فاز Waning Gibbous قرار دارد، بسیار بعید به نظر می‌رسد. با این حال، این بدان معنا نیست که طرفداران از حدس و گمان‌های خود دست خواهند کشید.

تنها زمان مشخص خواهد کرد که آیا این تئوری طرفداران واقعیت دارد یا خیر. اما تا آن زمان، طرفداران GTA 6 می توانند به حدس و گمان خود ادامه دهند و در هر چیزی که راکستار منتشر می‌کند به دنبال سرنخ های بیشتر باشند.

Banker killermilad saOld fashion GAMER?riddler؟Matin BarkatJAMSHIDDARKSIRENata.expressGB77Ali 0zadeعموی Jack MarstonAMIR WAZOWSKIAmirTaheriAnimalsKratosMR.NULLMavrickKieblackAMIR 007more

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید