مدت زمان فیلم The Exorcist: Believer مشخص شد

علی محمدپناه
۲ مهر ۱۴۰۲ - 16:00
فیلم The Exorcist: Believer

فیلم The Exorcist: Believer اثری ترسناک و مورد انتظار به شمار می‌رود که نزدیک به دو ساعت زمان خواهد داشت.

فیلم جن‌گیر: مؤمن (The Exorcist: Believer) جدیدترین اثر ساخته شده از فرنچایز «جن‌گیر» به شمار می‌رود که دنباله‌ای برای فیلم کلاسیک آن ساخته ویلیام فریدکین است و حالا نیز کمپانی یونیورسال و بلوم‌هاوس مدت زمان این اثر را اعلام کردند.

بنابر اعلام وب سایت AMC Theatres، فیلم «جن‌گیر: مؤمن» ۱۱۱ دقیقه یا یک ساعت و ۵۱ دقیقه زمان دارد و همین نیز آن را به کوتاه‌ترین فیلم در این مجموعه فیلم فراطبیعی و ترسناک تبدیل می‌کند. این در حالی است که اولین فیلم این فرنچایز ۱۳۲ دقیقه زمان داشت و همچنان طولانی‌ترین فیلم این فرنچایز است.

فیلم «جن‌گیر: مؤمن» رده سنی R را دریافت کرده و در ابتدا این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۳ اکتبر برنامه‌ریزی شده بود اما هم‌زمان شدن اکران این اثر با فیلم کنسرت The Eras Tour از تیلور سوئیفت سبب شد تا کمپانی بلوم‌هاوس تاریخ زودتری را برای اکران این اثر در نظر بگیرد.

سکان کارگردانی فیلم «جن‌گیر: مؤمن» را کارگردان سه‌گانه هالووین (Halloween) یعنی دیوید گوردون گرین در دست دارد و فیلم‌نامه فیلم را نیز خود او به همراه پیتر ستلر قلم زده است. این فیلم سینمایی در تاریخ ۶ اکتبر سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۱۴ مهر ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

منبع: cbr

DARKSIRENNiko_BladePeterParkerBatman Arkham knightرحمان : فسیل پرستmeysamb

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید