بازیگر GTA V: بازی GTA 6 ارزش صبر کردن را دارد

رامتین فخرزاده
۲ مهر ۱۴۰۲ - 11:46

بر اساس گفته‌های یکی از بازیگران بازی GTA V، نسخه بعدی این فرنچایز ارزش صبر کردن را دارد، همانطور که نسخه پنجم ارزشش را داشت.

اگر بازی کردن، یکی از سرگرمی‌های موردعلاقه‌ شما باشد، احتمالاً منتظر انتشار GTA 6 نیز هستید. این بازی یکی از موردانتظارترین عناوین تمام دوران است، زیرا پس از دو بازی محبوب راکستار (Rockstar) یعنی GTA V و Red Dead Redemption 2 عرضه خواهد شد. هر دو عنوان از پرفروش‌ترین بازی‌های ویدیویی تاریخ هستند و انتظارات بالایی را از توسعه‌دهنده ایجاد کرده‌اند. همچنین، این اولین بازی راکستار است که به طور خاص احتمالاً برای کنسول‌های نسل جدید طراحی شده و مطمئنا یکی از جاه‌طلبانه‌ترین بازی‌هایی خواهد بود که تاکنون ساخته شده است.

با این حال، طرفداران با نفس حبس شده منتظر هر خبری هستند. تمام چیزی که این کمپانی گفته این است که روی یک Grand Theft Auto جدید کار می‌کند، اما هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چگونه خواهد بود به اشتراک نگذاشته است. برخی از افشاگری‌ها به ما تصاویری از توسعه اولیه داده‌اند که دو شخصیت اصلی جدید، بازگشت به Vice City و گیم‌پلی پیچیده‌تر را تأیید می‌کنند، اما ما هیچ چیز در مورد داستان آن نمی‌دانیم.

همانطور که طرفداران همچنان منتظر تریلر هستند، اضطرابشان نیز بیشتر می‌شود. درست همین ماه، GTA V ده ساله شد و طرفداران امیدوار بودند که این اتفاق، منجر به یک خبر جدید برای بازی ششم شود، اما این اتفاق نیفتاد. با این حال، ند لوک (Ned Luke)، بازیگر GTA V، تمام تلاش خود را کرد تا اضطراب طرفداران را کاهش دهد. این بازیگر نقش مایکل دی سانتا ( Michael de Santa) را در GTA V بازی کرد و در پایان اصلی بازی، هنوز زنده است. در یک پست جدید، او دهمین سالگرد بازی را جشن گرفت و به طرفداران گفت که Grand Theft Auto 6 مانند بازی پنجم، ارزش صبر کردن را دارد.

مشخص نیست که آیا لوک واقعاً چیزی می‌داند یا فقط استعداد راکستار را به رسمیت می‌شناسد و به رزومه گسترده توسعه دهنده اشاره می‌کند. راکستار از نظر تاریخی هیچوقت شخصیت‌های اصلی را در بازی‌های Grand Theft Auto باز نگردانده و احتمال اینکه مایکل در بازی ششم ظاهر شود بسیار کم است. البته احتمال دارد که لوک هم اصلاً چیزی نداند و صرفا به عنوان یک طرفدار صحبت کرده باشد.

Banker killermilad saگاوکشچه ناگواراPaprika77KingsbountyDARKSIRENHalfLifeگرگعلیDADDY PARTiSANGidoraSUBGIبروسلیگیمر دهه شصتیMojiMehran.BaEzio (در شوک عظمت GTA VI)اختاپوس | دکترای ویدئو گیم، و سهام دار ارشد راکستارGBmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید