انیمیشن جدید Spider-Man با حضور مایلز مورالز منتشر خواهد شد

ایلیا عسگری
۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - 16:00

تازه‌ترین انیمیشن کوتاه Spider-Man به نظر می‌رسد که تمرکز خود را به شخصیت مایلز مورالز اختصاص خواهد داد.

طرفداران مرد عنکبوتی مشغول سپری کردن روزهای خاطره‌انگیز و جذابی هستند. از انیمیشن تماشایی ساخته سونی گرفته تا بازی مورد انتظار استودیو اینسامنیاک که تمامی توجهات را به سمت خود معطوف کرده، به نظر می‌رسد که این ابرقهرمان کمیک‌های مارول، دv دروان اوج خود قرار گرفته و محصولاتی باکیفیت حول محور وی در اختیار طرفداران قرار می‌گیرد. با این حال به نظر می‌رسد که کمپانی سونی پیکچرز یک سورپرایز برای طرفداران این شخصیت در نظر گرفته که اطلاعات جدیدی از آن منتشر شده است.

این انیمیشن کوتاه که The Spider Within: A Spider-Verse Story (عنکبوت درون: داستانی از اسپایدرورس) نام دارد و از صداپیشگی شامیک مور بهره مکی‌برد، داستان متفاوتی را از مایلز مورالز به تصویر کشیده است که می‌تواند طرفداران مرد عنکبوتی را به وجد بیاورد. اثری که در آن شاهد تقابل مایلز با دشمنی بزرگ و خاموش هستیم که بسیاری از انسان‌ها نیز هر روز با آن دست و پنجه نرم می‌کنند: استرس و اضطراب. دشمنی که پس از تبدیل شدن مایلز به مرد عنکبوتی، هر روز با آن دست و پنجه نرم کرده و زندگی وی را تمام و کمال تحت تاثیر قرار داده است تا جایی که حتی با حملاتی عصبی نیز مواجه می‌شود.

سازندگان این انیمیشن قصد دارند تا به مسائلی بپردازند که نسل جوان به شدت با آن درگیر بوده و نشان دهد که کمک گرفتن از دیگران نه تنها امری خجالت‌آور محسوب نمی‌شود، بلکه می‌تواند در اقدامی شجاعانه نسبت به درمان شما تاثیر به سزایی داشته باشد.

انیمیشن The Spider Within: A Spider-Verse Story در جریان فستیوال انیمیشن که بین روزهای ۱۸ تا ۲۲ اکتبر (۲۶ تا ۳۰ مهر) برگزار می‌شود، به نمایش در خواهد آمد.

منبع: کولایدر

mh.pگوست گیمفا (تیمارستانی شده بدلیل جی تی ای ۶)Ezio (در شوک عظمت GTA VI)Charlie Chaplinگوربه ماهی3doKratosCYRUSCameraManlul-bookMA.H.1286 همون (AMIN12)NimaNiko_BladeGhostmeysamb𝗔𝗿𝗶𝗮 𝗛𝗮𝗺𝗶𝗱𝗶𝗮𝗻v-alkalineThe Red DevilPop_StarBatman Arkham knightmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید