خودنمایی گودزیلا در تصویر جدید فیلم Godzilla Minus One

ایلیا عسگری
۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - 13:00

در تازه‌ترین تصویر منتشر شده از فیلم مورد انتظار Godzilla Minus One می‌توانیم نگاهی اجمالی به گودزیلا داشته باشیم.

گودزیلا یکی از هیولاهای نمادین و محبوب تاریخ سینما می‌باشد که طی دهه‌های گذشته داستان‌های مختلفی حول محور آن روایت شده است. هیولایی عظیم‌الجثه و دوست داشتنی که سینمای غرب و شرق هر یک دیدگاه متفاوتی نسبت به آن داشته و این اختلاف عقیده سبب شده تا شاهد پیش گرفتن ۲ مسیر کاملاً متفاوت نسبت به یکدیگر باشیم که هر کدام طرفدارهای خودش را داشته است. با این حال چنین واقعیتی را نمی‌توان کتمان کرد که دیدگاه ژاپن نسبت به هیولای ساخته خود، بیشتر باب دل مخاطبین قدیمی گودزیلا بوده است.

حال نیز پس از آن که سینمای غرب گودزیلا را در برابر کینگ کونگ قرار داد، نوبت به سینمای شرق رسیده تا با فیلم Godzilla Minus One (گودزیلا منفی یک) روایتی تیره و تاریک را حول محور تقابل بشریت با گودزیلا را به تصویر بکشد. این فیلم پس از جنگ جهانی دوم جریان دارد؛ جایی که ژاپن با خرابی‌های بسیاری دست و پنجه نرم کرده و در این گیر و دار سر و کله گودزیلا پیدا می‌شود که جهنمی غیر قابل تصور را برای ساکنین این کشور رقم خواهد زد.

به تازگی نیز تصویر جدیدی از این فیلم مورد انتظار منتشر شده که برای نخستین‌بار ظاهر گودزیلا را تمام و کمال به معرض نمایش می‌گذارد. تصویر جذابی که در ادامه می‌توانید به مشاهده آن بپردازید.

فیلم Godzilla Minus One به کارگردانی تاکاشی یامازاکی در تاریخ ۳ نوامبر (۱۲ آبان) در کشور ژاپن و سپس در تاریخ ۱ دسامبر (۱۰ آذر) در ایالات متحده آمریکا منتشر خواهد شد. طرفداران گودزیلای دوست داشتنی سینما همچنین در ماه نوامبر می‌توانند شاهد پخش مجموعه تلویزیونی Monarch: Legacy of Monsters (مونارک: میراث هیولاها) از سوی سرویس اپل تی‌وی پلاس نیز باشند که به عنوان بخشی از دنیای هیولایی لجندری شناخته می‌شود.

منبع: CBR

GidoraCYRUSGrandmaster HasashiDARKSIRENCameraManCatalystدانتهGBعلی غروبیSkull Dark zoroدکتر استرنجO2Behzad zargary人Acker益man人🤘Mohsenj74v-alkalineNoobPop_StarNiko_Blademeysambmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید