تولد ۱۳ سالگی گیمفا

حسین غزالی
۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - 13:33

گیمفا ۱۳ ساله می‌شود.

گیمفا در ابتدای داستانش، یک وب‌سایت بازی ویدیویی ساده است که تمام عمرش را از بازی‌های ویدیویی می‌گفت؛ ولی گاهی شاید این گیمفای ما کمی جلوتر از این حرف‌ها رفته باشد و به‌واسطۀ جمع دوستان و رفقای ساده‌دلی که به‌دلیل دل‌باختگی‌های ساده‌لوحانه‌ای دور هم جمع شده بودند، کمی هم از زندگی گفته باشد. و این وسط، بچه‌های خوب، بچه‌های قدیمی و جدیدی که آمدند و رفتند و همۀ بچه‌هایی که تا صبح پای جمعش نشستند و می‌دانستند که گاهی هم دارند زیاده‌روی می‌کنند و می‌دانستند که روزی هم نوبت آن‌ها می‌رسد، واقعاً این‌جا را ساختند و استراحت‌گاهی درست کردند که پذیرای عابرانش باشد تا بنشینند؛ با همۀ صندلی‌هاش، همۀ چوب‌هایش و میخ‌ها و تکه‌هایش و مبل‌هایش و کتاب‌هایش و نوشته‌هایش و مهتابی‌هایش در شب‌های سکوت کودکانه‌اش. یک چیز برای همیشه برای بچه‌هایی که این‌جا را ساخته بودند و بهتر از همه با آن آشنا بودند مشخص بود: این‌که استراحت‌گاه‌ها البته که مقصد نیستند. یک چیز دیگر هم این‌که بهتر است همیشه رفقا سعی کنند که وقتی در کنار هم نشستند، از جمع‌شان یاد بگیرند.

گیمفا حالا دیگر ۱۳ ساله شده. مثل آن پسربچه‌ای که در یک روز متفاوت آفتابی از خواب بیدار می‌شود و می‌تواند علائم بزرگ‌تر شدن را این‌بار واقعاً احساس کند. او از همۀ عابرانی که در این مدت –چه یک روز و چه ۱۳ سال– اندکی کنارش نشستند از صمیم قلب تشکر می‌کند.

می‌گوید: ممنونم!

Danielاوردک تک تک ورژن ۴.۳unknownGamerAlireza人Acker益man人captain katsura(دانزو شیمورا سابق)Matin BarkatMincraftPc Gamer𝐆𝐄𝐑𝐀𝐋𝐓AMIR WAZOWSKIGidorafarshadxژنرال اردکMISTER XKratosامیرحسین نصرتیهادی صفائیunitedsamanmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید