تریلر فیلم Hidden Strike با بازی جکی چان و جان سینا

علی محمدپناه
۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - 10:30
فیلم Hidden Strike

به تازگی تریلری برای فیلم اکشن و مهیج Hidden Strike با بازی جکی چان و جان سینا در نقش اصلی منتشر شده است.

فیلم Hidden Strike جدیدترین اثر اکشن دنیای سینما به شمار می‌رود که سکان کارگردانی آن را سازنده فیلم جنون سرعت (Need for Speed) یعنی اسکات وا در دست دارد و در آن، دو بازیگر اکشن برجسته یعنی جکی چان و جان سینا نقش‌آفرینی می‌کنند.

در این فیلم اکشن محور، جان سینا و جکی چان نقش دو سرباز سابق نیروهای ویژه را بازی می‌کنند که در مأموریتی برای اسکورت غیرنظامیان در امتداد یکی از خطرناک‌ترین جاده‌های جهان به نام بزرگراه مرگ قرار دارند. آن‌ها باید محموله خودشان را به منطقه امن برساند ولی در طول مسیر با مشکلات و چالش‌های بسیار سختی مواجه می‌شوند.

تریلر منتشر شده برای این فیلم که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، سکانس‌های اکشن و حماسی این اثر را به نمایش در می‌آورد. این فیلم در ابتدا تحت عنوان Snafu در حال توسعه بود و مدت زیادی نیز ساخت آن طول کشیده و انتظار می‌رفت که هیچ گاه اکران نشود اما حالا قرار است این اثر به روی پرده سینماها بیاید.

تریلر منتشر شده برای این فیلم دنیایی در آینده‌ای نه چندان دور را نشان می‌دهد که در آن،‌ جنگ بسیار بزرگی بر سر نفت در خاورمیانه شکل گرفته است. این تریلر ساختمان‌ها و وسایل نقلیه متروکه و تخریب شده را به نمایش در می‌آورد و به خوبی وخامت اوضاع را به تصویر می‌کشد. این تریلر علاوه بر سکانس‌های اکشن انفجاری و بزرگ، پویایی بین دو بازیگر اصلی فیلم را نیز به رخ می‌کشد.

در حال حاضر تاریخ اکرانی برای این فیلم با بازی جکی چان و جان سینا تعیین نشده است.

منبع: کولایدر

人Acker益man人CYRUSCameraManAmir rezayatOld_axeCatalystKEzio (در شوک عظمت Marvel's Spider-Man 2)آقای کلوند عزیزmeysambMasterDark.Elden-LordKingforsThe greatهیچChris redfieldخستهMehran.BaaliMr Zombiemore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید