ویدیوی گیم‌پلی Marvel’s Spider-Man 2 از بیلد نهایی بازی ضبط نشده بود

امیرحسین نصرتی
۹ خرداد ۱۴۰۲ - 20:38
Marvels-Spider-Man-2

این‌طور که اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) می‌گوید، گیم‌پلی هفته گذشته Marvel’s Spider-Man 2 مربوط به بیلدهای قدیمی‌تر می‌شدند.

Marvel’s Spider-Man 2 قابل پیش‌بینی‌ترین نمایش هفته گذشته شوکیس پلی استیشن بود و با به‌تصویر کشیدن قابلیت‌ها و گجت‌های جدید، Fast Travel بسیار سریع و تعقیب و گریز نفس‌گیر خود توانست هیجان زیادی به مخاطبین منتقل کند. البته این هیجانات لزوما مثبت نبودند و بسیاری اینسامنیاک گیمز را بابت کیفیت نه چندان راضی‌کننده گرافیک بصری، مورد سرزنش قرار دادند.

به تازگی و در همین راستا، یکی از کاربران در شبکه اجتماعی توییتر به سراغ توسعه‌دهندگان Marvel’s Spider-Man 2 رفت و از آن‌ها پرسید که آیا تریلر جدید، مستقیماً از بیلد نهایی بازی ضبط شده بود؟ جیمز استیونسون (James Stevenson)، مدیر روابط عمومی اینسامنیاک گیمز، در پاسخ به این سوال، تصویری متحرک (Gif) از خنده‌های ست مایرز (Seth Meyers)، کمدین آمریکایی، منتشر کرد که در پایان آن کلمه قاطع و تنهای «نه» قرار داشت.

البته این نخستین باری نیست که اینسامنیاک گیمز به خاطر جزئیات نه چندان واقع‌گرایانه گرافیک بصری عناوینش، مورد تهاجم قرار می‌گیرد. چند سال پیش و اتفاقاً بعد از انتشار یکی از گیم‌پلی‌های بازی Marvel’s Spider-Man در E3 2017 نیز کیفیت پایین چاله‌های آبِ موجود در ویدیو، به‌شدت جنجال‌آفرین شدند و حتی پس از عرضه بازی، توسعه‌دهندگان این حواشی را فراموش نکرند و با اضافه کردن استکیرهای چاله آب، با منتقدینِ گرافیک بازی شوخی کردند.

Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۳ به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۵ عرضه خواهد شد. در صورت تمایل، می‌توانید جزئیات رسمی منتشر شده از مکانیک‌ها، پیشرفت‌ها و گیم‌پلی این بازی را از طریق این نشانی، مطالعه کنید.

منبع: GamingBolt

Visible 6-tigh mangod of waro0ashil0oامیررضا ایزدپناهGlitchhh𝓐𝓫𝓫𝓪𝓼آقای کلوند عزیزKingforsbutcher of blavikenAlbert Weskerانسان77Haj_HosseinAshDARKSIRENDota2KRATOS THE GREATMincraftققنوس آسمانKianEnzemore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید