تاد هوارد: Indiana Jones ماشین‌گیمز یک اثر منحصر به فرد است

10 آذر 1401 - 11:12

تاد هاوارد (Todd Howard) از بتسدا (Bethesda) به تازگی در مورد بازی Indiana Jones ساخته‌ی ماشین‌گیمز (MachineGames) صحبت کرده است. به گفته‌ی هاوارد این بازی اثری منحصر به فرد و یک نامه‌ی عاشقانه‌ی واقعی به Indiana Jones است.

تاد هاوارد که نقش تهیه‌کننده‌ی اجرایی بازی Indiana Jones را دارد، به تازگی به پادکست Lex Fridman رفت تا در مورد موارد مختلفی صحبت کند. او که کارگردان دو بازی Starfield و The Elder Scrolls 6 است گفت که عدم توسعه‌ی بازی برای پلی اسیتشن 5 به آن‌ها کمک کرده و هم‌چنین در مورد روند توسعه‌ی The Elder Scrolls 6 صحبت کرد. وقتی از او در مورد Indiana Jones و وجود المان‌های اکشن ماجرایی در آن سوال شد، او پاسخ داد:

فکر کنم که با اثری طرف هستیم که ترکیب منحصر به فردی از ژانرهای مختلف است. این بازی عمدا یک چیز واحد نیست، پس کارهای مختلفی را انجام می‌دهد.

هاوارد که پیش از این گفته Raiders of the Lost Ark فیلم مورد علاقه‌ی او در تمام دوران است، گفت که بازی Indiana Jones قرار است نامه‌ی عاشقانه‌ای به این شخصیت باشد. او هم‌چنین گفت که ماشین‌گیمز استودیوی مناسب برای این کار و روایت چنینی داستانی است و آن‌ها مشغول انجام کار فوق‌العاده‌ای با این بازی هستند.

بازی Indiana Jones که در ژانویه‌ی 2021 معرفی شد، قرار است روایت‌گر داستانی جدید و منحصر به فرد از ماجراجویی‌های این شخصیت مشهور باشد. Lucasfilm Games هم در توسعه‌ی این بازی با ماشین‌گیمز همکاری می‌کند.

هاوارد پیش از این گفته بود که ساخت یک بازی Indiana Jones همیشه جزو آرزوهای او بوده و او پیش از آن در سال 2009 پیشنهاد ساخت چنین عنوانی را به لوکاس‌آرتس (LucasArts) داده بود. در حالی که پیشنهاد هاوارد با واکنش‌های مثبتی روبه‌رو شده بود، آن بازی در نهایت ساخته نشد تا یک دهه بعد شاهد جان گرفتن دوباره‌ی این پروژه باشیم.

Amir RingoChiefDARKSIRENAmir :))P.morgan...Eternal...امینAn anonymousعلیمحمدامین حیدریvitto corleoneMr.BadGuyعموی دلهاهادی صفاییParham_ShEspressoEA GAMERMasoudAli984Porfosor🇮🇷more

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید