تنها نماینده ی ایران در E3 2013 : ارتش های فرازمینی | تصاویر اختصاصی گیمفا از E3 2013

۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۸

سرانجام نمایشگاه بزرگ E3 پس از گذشت سه روز فعالیت به کار خود پایان داد و شرکت راسپینا به عنوان یکی از تیم‌های مستقل حاضر در نمایشگاه، فرصت معرفی بازی “ارتشهای فرازمینی” به مخاطبین و خبرنگاران را به دست آورد.

با اینکه علاوه بر عنوان ایرانی “ارتش های فرازمینی”،بازی “شبگرد” نیز مجوز حضور در این فستیوال را کسب کرده بود ولی نتوانست خود را به آن برساند و فقط “ارتش های فرازمینی” توانست در این نمایشگاه حضور داشته باشد.در زیر پیام آقای آریا اسرافیلیان مدیر استودیو راسپینا سازنده ی عنوان مورد انتظار “ارتش های فرازمینی” را میخوانید :

بزرگترین دستاورد این رویداد ملاقاتهای رسانه‌ای با سایتها و مجلاتی بود که نسبت به این بازی ابراز علاقه‌ی بسیاری نمودند و حمایت خود را پیرامون خبر رسانی اعلام داشتند. برداشتن قدمی دیگر در جهت معرفی بازی “ارتشهای فرازمینی” در خارج از مزرهای کشورمان بسیار مایه‌ی افتخار است و این مهم با حمایت شما همراهان همیشگی میسر گردید.شما می‌توانید تصاویری از حضور شرکت راسپینا و دیگر بخشهای مختلف نمایشگاه E3 را ملاحظه فرمایید که به همت نمایندگان این شرکت، خانم سحر درخشان و آقای نیما درخشان تهیه شده‌اند. جا دارد از این بزرگواران جهت حضور ارزشمندشان تشکر ویژه‌ای داشته باشیم.همچنین از مدیریت سایت گیمفا و کاربران محترم این سایت بزرگ خبری جهت همراهی همه جانبه با این رویداد سپاسگزاریم.

 

بنده نیز به عنوان مدیرکل مجموعه ی گیمفا به دست آوردن این موقعیت و موفقیت بزرگ را به استودیو راسپینا تبریک میگوییم و برایشان آرزوی سلامتی و موفقعیت در تمام مراحل زندگیشان را دارییم.گیمفا نه تنها حامی مطلق این بازی ایرانی است بلکه از تمامی صنعت گیم ایران و بازی سازان کوچک و بزرگ به منظور شناساندن بازی های ایرانی و همچنین پیشرفت این صنعت بروز دنیا حمایت کامل میکند.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عنوان “ارتش های فرازمینی” به وب سایت اصلی استودیو مراجعه کنید.

 

E3 is finally over after 3 days and Raspina studio had a chance to showcase “Extraterrestrial Armies” as one of the participated indie games.
Many News websites and magazines showed their interest in our current title and offered future supports for the game. With that, E.T. Armies managed to take another step to improve Persian game industry in international scenes.
In the end we want to thank our representatives, Sahar and Nima Derakhshan along with all those who helped us achieve such success, Gamefa’s director and all its dear users.
You can enjoy a small tour provided by our team !

==========================================

استودیو راسپینا در E3 2013 

==========================================

تصاویر اختصاصی از E3 2013/L.A-USA

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید