از میان نسخه‌های فرعی سریال بازی تاج و تخت سریال 10000 Ships پتانسیل زیادی دارد

29 دی 1400 - 10:05
نسخه‌های فرعی سریال بازی تاج و تخت

چندین نسخه فرعی از سریال بازی تاج و تخت در حال تولید است و سریال 10000 Ships می‌تواند جالب توجه باشد.

چندین نسخه فرعی از سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) در حال توسعه است و هر کدام از آن‌ها در مراحل مختلف توسعه قرار دارند. سریال خاندان اژدها (House of the Dragon) یکی از مورد انتظارترین سریال‌ها به شمار می‌رود اما سریال ده هزار کشتی (10,000 Ships) می‌تواند سریالی باشد که بینندگان آن را دوست داشته باشند.

با اینکه فصل آخر سریال بازی تاج و تخت نتوانسته بود تا مخاطبان را راضی نگه دارد اما باید گفت که این سریال همچنان سریالی برجسته به شمار می‌رود. در همین راستا، شبکه اچ‌بی‌او به دنبال ساخت چندین نسخه فرعی از آن است. اولین نسخه فرعی که به مرحله تولید رسیده است، سریال خاندان اژدها است.

دیگر نسخه فرعی که در حال توسعه است، سریال ده هزار کشتی است. این سریال داستان شاهزاده نایمریا را دنبال می‌کند که برای حدود دو دهه بر دورن حکومت کرده است. این داستان حدود هزار سال قبل از اتفاقات سریال بازی تاج و تخت در جریان است و همین باعث می‌شود تا جالب توجه‌تر باشد.

با اینکه در سریال بازی تاج و تخت به خاندان تارگرین پرداخته شده بود و بینندگان با برخی از این کاراکترها آشنایی دارند اما باید گفت که شخصیت نایمریا، یک شخصیت کاملا جدید است. داستان شاهزاده نایمریا بسیار قانع‌کننده است و سرشار از تعقیب و گریز، جنگ و توطئه‌های سیاسی است.

از همین رو، اگر توسعه سریال ده هزار کشتی روند سریع‌تری بگیرد، مطمئنا بینندگان اشتیاق بیشتری برای آن خواهند داشت. لازم به ذکر است که اگر سازندگان بتوانند این داستان را به خوبی به نمایش در بیاورند، سریال ده هزار کشتی می‌تواند حتی از سریال خاندان اژدها نیز جالب توجه‌تر و بهتر باشد.

تنها اشاره به داستان و شخصیت نایمریا در سریال بازی تاج و تخت، زمانی بوده که آریا استارک، دایرولف خود را به نام این ملکه جنگجو نام‌گذاری کرده بود. در ماه مه سال گذشته میلادی، آماندا سیگل (Amanda Segel) به عنوان نویسنده سریال ده هزار کشتی به خدمت گرفته شده است. شما برای کدام نسخه فرعی از سریال بازی تاج و تخت هیجان‌زده هستید؟

منبع: اسکرین رنت

penguDARKSIREN

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید