لحن سریال House of the Dragon با بازی تاج و تخت متفاوت است

30 مهر 1400 - 07:19
سریال House of the Dragon

مدیر اجرایی سریال House of the Dragon اظهار کرده که لحن این سریال با سریال Game of Thrones متفاوت خواهد بود.

میگل سپاچنیک (Miguel Sapochnik) یکی از مدیران اجرایی سریال خاندان اژدها (House of the Dragon) است. او در مصاحبه‌ای در مورد جدیدترین فیلم خود یعنی فیلم فینچ (Finch) به سوالاتی در مورد این سریال پاسخ داده است. دیگر مدیر اجرایی سریال خاندان اژدها رایان کوندال (Ryan Condal) است.

سریال خاندان اژدها پیش‌درآمدی برای سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) است. سریال بازی تاج و تخت از سال 2011 تا 2019 از شبکه اچ‌بی‌او پخش می‌شده است. این سریال نه تنها برترین سریال تاریخ شبکه اچ‌بی‌او به شمار می‌رود بلکه بیشترین جوایز امی را در تمام تاریخ از آن خود کرده است.

سپاچنیک قبلا چندین قسمت از سریال بازی تاج و تخت را کارگردانی کرده است که از جمله آنها می‌توان به قسمت‌های محبوبی همچون نبرد حرامزاده‌ها و بادهای زمستان اشاره کرد. با این حال، او قرار است در سریال خاندان اژدها به عنوان مدیر اجرایی فعالیت نماید. سپاچنیک در مورد سریال خاندان اژدها اظهار کرده است:

فکر می‌کنم که ما نسبت به وضعیت سریال اصلی بسیار محترمانه رفتار کردیم. ما قصد نداریم که یک بازسازی از این سریال به مخاطبان ارائه کنیم. سریال خاندان اژدها داران درون مایه و لحن مختص به خود است که در طی مسیر سریال رشد و نمو پیدا خواهد کرد.

سریال اصلی بسیار پیشگامانه بوده است و ما قرار است نسبت به آن ادای احترام کنیم. ما قرار است سریال خاندان اژدها را بر مبنای موفقیت‌های سریال بازی تاج و تخت بسازیم و دلیل وجود داشتن این سریال نیز سریال بازی تاج و تخت است. پس مهم‌ترین چیز برای ما آن است که به سریال بازی تاج و تخت احترام بگذاریم.

سریال House of the Dragon

بر اساس گفته‌های میگل سپاچنیک، طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند که سریال خاندان اژدها نسبت به سریال بازی تاج و تخت متفاوت خواهد بود و در عین حال، مرکزیت حقیقی سریال اصلی را در درون خود جای داده است. سپاچنیک اظهار داشته که از آنجا که بازیگران، عوامل سازنده و درون مایه سریال خاندان اژدها نسبت به بازی تاج و تخت متفاوت است، پس این سریال متفاوت خواهد بود.

سپاچنیک که از کارگردانی پا در عرصه مدیریت اجرایی سریال گذاشته است، اظهار کرده که کارگردانی کردن بسیار راحت‌تر از این کار است. ساخت سریال خاندان اژدها یکی از پروژه‌هایی بوده که سپاچنیک مدت‌ها به دنبال ساخت آن بوده است و اشتیاق خاصی نسبت به آن دارد. او در ادامه در مورد این سریال در حال تکمیل شدن اضافه کرده است:

سفر همان مقصد است و اگر نمی‌توانید از مسیر سفر لذت ببرید پس در آن صورت، مقصد چندان معنی خاصی نخواهد داشت.

سریال خاندان اژدها قرار است در زمانی در سال 2022 میلادی از شبکه اچ‌بی‌او پخش شود.

منبع: کولایدر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • لهجه‌اش فرق داره. این بچه آبادانه اون بچه رشت بود