گزارش: تاریخ انتشار GTA: The Trilogy – Definitive Edition فاش شد

19 مهر 1400 - 21:36

تاریخ انتشار GTA: The Trilogy – Definitive Edition، محصول جدید شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games)، توسط منبعی داخلی فاش شد.

این گزارش، به نقل از منابع خرده فروشی منتشر شده است. آن‌ها به نشریه‌ی لهستانی PPE اعلام کرده‌اند که بازسازی مجموعه ‌سه‌گانه‌ی GTA، در ماه پایانی امسال منتشر می‌شود.

نسخه‌های پی‌اس 4، ایکس باکس وان و سوییچ در تاریخ 7 دسامبر (16 آذر) منتشر خواهند شد. طبق ادعای منابع سایت، نسخه‌های PS5 و Xbox سری ایکس و اس سال آینده روانه بازار می‌شوند.

طبق گفته‌ی رسمی راکستار، این مجموعه اواخر سال جاری میلادی برای کنسول‌ها و رایانه‌ها منتشر می‌شود و به دنبال آن، نسخه موبایلی سال 2022 منتشر خواهد شد.

اگر تاریخ انتشار نسخه‌های فیزیکی دقیق باشد، لزوماً امکان انتشار زودهنگام نسخه دیجیتالی سه‌گانه GTA را رد نخواهد کرد و تام هندرسون (Tom Henderson)، منبعی معتبر در این حوزه، اخیراً مدعی شده که راکستار ماه نوامبر (آبان) را برای انتشار مورد هدف قرار داده بود.

هفته گذشته، یکی از خرده فروشان ادعا کرد بسته‌ای که شامل بازسازی این سه بازی است، با قیمت یک بازی کامل در کنسول‌های جدید به فروش خواهد رسید.

خرده فروشی Base.com، اولین محلی بود که پیش‌فروش نسخه نهایی را باز کرد و طبق گفته آن‌ها قرار است با قیمت 70 دلار یا 70 پوند برای برای PS5 و Xbox سری ایکس و اس به فروش برسد.

نسخه‌های سه‌گانه برای پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و ایکس باکس وان با قیمت 60 دلار یا 60 پوند لیست شده‌اند. هرچند، راکستار هنوز جزئیات رسمی قیمت را تایید نکرده است.

اوایل هفته جاری اعلام شد که قرار بر این است نسخه نهایی سه‌گانه GTA شامل GTA 3 ،Vice City و San Andreas به همراه پیشرفت‌های بصری و گیم‌پلی‌های مدرن ارتقا یافته باشد.

راکستار تایید کرده است که نسخه‌های موجود این بازی‌ها که به صورت بسته‌های نرم افزاری با قیمتی کمتر از 10 دلار در دسترس بود را از فروشگاه‌های دیجیتال، از جمله استیم (Steam)، حذف خواهد کرد.

Ali Hassan nejadDARKSIRENanimalsMatin_khmeysambMsadeq361Hossein_Kingکسری نراقیآرینمحمد ابراهیم کاویان پورDk-_-ManP.morganSHadDelZero

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید