فهرست‌بندی فروشگاه مایکروسافت به تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی Sherlock Holmes: Chapter One اشاره دارد

24 شهریور 1400 - 20:39

همان طور که ساعاتی قبل به اطلاعتان رساندیم، استودیوی فراگ‌ویرز (Frogwares) اعلام کرده است که بازی Sherlock Holmes: Chapter One پاییز سال جاری برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس/اس، پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. با این حال، توسعه‌دهنده‌ی بازی این را هم بیان کرده است که نسخه‌های مخصوص پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان، با کمی تاخیر نسبت به این پلتفرم‌ها عرضه خواهند شد.

در خبر قبلی به این موضوع هم اشاره داشتیم که استودیوی فراگ‌ویرز، وعده داده است فردا اطلاعات بیشتری را با علاقه‌مندان به اشتراک گذاشته است. این طور که به نظر می‌رسد، این اطلاعات ممکن است تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی نسل فعلی بازی Sherlock Holmes: Chapter One را نیز شامل شوند.

بر اساس اطلاعاتی که در فهرست‌بندی فروشگاه مایکروسافت دیده می‌شد، این بازی در تاریخ 25 آبان ماه 1400 (16 نوامبر 2021) منتشر خواهد شد. همچنین در این فهرست‌بندی آماده است که نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس/اس بازی، از یک بهینه‌سازی برای پشتیبانی از وضوح 4K Ultra HD و نرخ بالای 60 فریم بر ثانیه برخوردار است. گفتنی است نام قابلیت Smart Delivery در این میان دیده نمی‌شود، گرچه، ممکن است در روزهای آتی این قابلیت نیز معرفی شود.

بازی Sherlock Holmes: Chapter One در نقش یک داستان پیش‌درآمد ظاهرا خواهد شد و در جریان آن، شرلوک هلمز، کارآگاه خبره‌ی ماجرا، به دنبال مرگ مادرش راهی جزیره‌ای واقع در دریای مدیترانه شده است. این اثر جهان‌باز، بازی‌بازان را به تجسس در جهان بازی، یافتن سرنخ‌ها و مقابله‌ای همراه با خشونت و یا هوشیارانه با دشمنانشان مشغول می‌کند. هدف بازی‌بازان، برداشتن پرده از یک توطئه است.

شما همراهان گرامی می‌توانید در صورت تمایل سایر تریلرها و اخبار مرتبط با بازی Sherlock Holmes: Chapter One از جمله مصاحبه‌ای با سازندگان این بازی و یک تریلر هفت دقیقه‌ای از آن را با مراجعه به این نشانی مورد مطالعه، مشاهده و بررسی قرار دهید.

Moein MM2AHM.GamerMahyarMsmP.morgan

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید