زمان عرضه‌ی بازی Sherlock Holmes: Chapter One مشخص شد

24 شهریور 1400 - 13:33

بازی Sherlock Holmes: Chapter One، ساخته‌ی استودیوی فراگ‌ویرز (Frogwares)، در پاییز سال جاری برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس/اس، پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. با این حال، به دلیل زمان بیشتری که نسخه‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 نیاز دارند، عرضه‌ی بازی برای آن‌ها دیرتر از پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهمی اتفاق خواهد افتاد.

هرچند، به نظر می‌رسد که این فاصله چندان طولانی نخواهد بود؛ بر اساس توییت حساب رسمی بازی Sherlock Holmes: Chapter One، این تاخیر در بدترین حالت بیشتر از چند هفته به طول نمی‌انجامد. علاوه بر این در پست اخیر صفحه‌ی توییتری این بازی آمده است که به زودی تاریخ دقیق انتشار آن مشخص می‌شود. همچنین به طرفداران اطمینان داده شده است که نسخه‌های نسل قبلی بازی همچنان در حال توسعه‌اند. خبر خوب این است که فردا از “چیز جدیدی” رونمایی خواهد شد و استودیوی فراگ‌ویرز نیز به سوالات پرتکرار طرفداران پاسخ خواهد داد. احتمالا شاهد ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی بازی خواهیم بود و از تاریخ عرضه‌ی نسخه‌های نسل فعلی بازی نیز مطلع خواهیم شد.

عنوان Sherlock Holmes: Chapter One به نوعی یک پیش‌درآمد محسوب می‌شود و دوران جوانی کارآگاه مشهور ما را در حالی دنبال می‌کند که او مشغول بررسی خانه‌ی دوران کودکی خود در کوردونا، جزیره‌ای واقع در مدیترانه است. اما خیلی سریع مشخص می‌شود که اتفاق عجیبی در حال رخ دادن در شهر است و این وظیفه‌ی آقای هلمز است که حقیقت را کشف کند. برای آگاهی از جزئیات بیش‌تر، می‌توانید با مراجعه به این نشانی اولین تریلر از گیم‌پلی بازی Sherlock Holmes: Chapter one را مشاهده نمایید. همچنین مطالعه‌ی مصاحبه‌ی مفصل توسعه‌دهدگان این بازی در رابطه با داستان، انتخاب‌ها و سایر موارد نیز خالی از لطف نیست. گفتنی است یک ویدئوی هفت دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Sherlock Holmes: Chapter One نیز توسط وب‌سایت گیم اسپات (Gamespot) منتشر شده است.

Moein MM2meysambآرینStarmanGood lookSpider-Mah04P.morganAminMahyarMsm

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید