۲K قصد دارد مجموعه جدیدی را در اواخر ماه جاری معرفی کند

12 مرداد 1400 - 14:05
۲K-Games

در طول فراخوان درآمد سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۲۲ تیک تو اینترکتیو (Take-Two Interactive)، توکی گیمز (۲K Games) برنامه‌های خود را برای معرفی یک مجموعه‌ی جدید در اواخر این ماه، اعلام کرد.

انتظار می رود که این عنوان تحت بازی‌های اصلی این شرکت و در کنار عناوینی مانند NBA 2K22 و WWE 2K22 عرضه شود. همچنین تایید شده که این مجموعه‌ی جدید در طول سال مالی جاری منتهی به ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ (۳۱ مارس ۲۰۲۲) منتشر می‌شود. چنان که کارل اسلاتف (Karl Slatoff)، رئیس کل تیک تو، در این باره اظهار کرد:

اواخر این ماه، توکی گیمز جزئیات مجموعه‌ی جدید هیجان انگیز دیگری را که برای عرضه در سال مالی جاری برنامه ریزی شده است، رونمایی می‌کند.

این مجموعه‌ی جدید می‌تواند در Gamescom 2021 معرفی شود، که برای دومین سال متوالی یک رویداد تماماً دیجیتالی خواهد بود. Gamescom 2021 با برنامه‌ی Gamescom: Opening Night Live  از جف کایلی (Geoff Keighley) در ۳ شهریور (۲۵ آگست) آغاز می‌شود و روزهای اصلی این رویداد در ۲۶ آگست و ۲۷ آگست جریان خواهند داشت.

۲K

برنامه‌ی رویداد Gamescom 2021

طی فراخوان درآمد روز دوشنبه، تیک تو اعلام کرد که عرضه‌ی دو عنوان “اصلی همه جانبه” خود را به تاخیر انداخته است و این عناوین در زمان دیرتری در سال مالی جاری و از آنچه که پیش‌تر برنامه ریزی شده بود، منتشر می‌شوند.

به گفته‌ی اشتراوس زلنیک (Strauss Zelnick)، مدیرعامل تیک تو، این شرکت قصد دارد ۲۱ بازی را در سال مالی جاری منتشر کند، از جمله چهار عنوان اصلی همه جانبه که شامل دو اثر از مجموعه‌های “ثابت شده” و دو بازی جدید می‌شوند.

به جز دو اثر از مجموعه‌های ثابت شده، هیچ اطلاعاتی از ۱۹ عنوان دیگر تحت توسعه‌ی استودیوهای شرکت تیک تو وجود ندارد، اگرچه انتظار می‌رود که این عناوین، بازی‌هایی باشند که در حال حاضر تاریخ انتشار آن‌ها مشخص نیست.

همچنین تیک تو روز دوشنبه ادعا کرد که Grand Theft Auto V در حال حاضر بیش از ۱۵۰ میلیون نسخه فروش داشته است.

DARKSIREN@alistarlast of gandAli Hassan nejadآرینP.morganMahyarMsm

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید