ویدیوی ۴ ساعت ابتدایی بازی Psychonauts 2 منتشر شد

29 تیر 1400 - 13:41
Psychonauts 2

حدود یک ماه دیگر تا انتشار بازی Psychonauts 2 باقی‌مانده است و اخیراً شرکت مایکروسافت ویدیویی طولانی و حدوداً ۴ ساعته از گیم‌پلی بسیار جذابِ جدیدترین عنوان استودیوی دابل‌فاین را منتشر کرد.

بالاخره و پس از مدت‌ها انتظار، به تاریخ انتشار Psychonauts 2 نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم و این بازی قرار است که حدود یک ماه دیگر در دسترس علاقه‌مندان خود قرار بگیرد. همچنین، لازم به ذکر است که پروژه‌ی ساخت این بازی با آغاز کمپین تامین سرمایه‌ی ابتدایی توسط استودیوی بسیار خلاق دابل‌فاین (Double Fine) وارد فاز تولید شده بود اما شرایط آن‌طور که باید برای این پروژه پیش نرفت و علاوه بر مدت زمان توسعه‌ی بسیار طولانی، شاهد تاخیر خوردن چند باره‌ی آن بودیم. در نهایت، شرکت مایکروسافت از این فرصت استفاده نمود و این استودیو را خریداری کرد و آن را به دیگر استودیوهای ایکس‌باکس افزود.

به‌هر ترتیب، با نزدیک شدن به زمان انتشار این بازی، شرکت مایکروسافت تصمیم گرفت تا پس از تریلر معرفی و تریلر گیم‌پلی ۱۷ دقیقه‌ای آن، ویدیوی ۴ ساعت ابتدایی بازی Psychonauts 2 را نیز به معرض نمایش بگذارد. همچنین، با توجه به اینکه این ویدیو دقیقاً از لحظه‌ی شروع بازی ضبط و منتشر شده است، به خوبی می‌تواند ایده‌ی کلی بازی و مکانیزم‌های آن را به مخاطبان و بازی‌بازان علاقه‌مند نشان دهد.

در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰

بازی Psychonauts 2، در تاریخ ۳ شهریور ۱۴۰۰ (۲۵ آگست) در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس  و اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین، این عنوان به‌وسیله‌ی قابلیت بکوارد پلی‌استیشن ۵، بر روی این کنسول قابل اجرا خواهد بود.

DARKSIRENP.morganRuinerImmortal SpartanragnarosTmtimeMahyarMsmXbox one s pro gamerRAREX.gamerHasan0930......Amin
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید