هلی‌ کوپترها به بازی Microsoft Flight Simulator اضافه خواهند شد

حسن اکرامی
۲۹ تیر ۱۴۰۰ - 13:00

طبق اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد استودیوی آسوبو (Asobo Studio) و شرکت مایکروسافت قصد دارند پس از در دسترس قرار دادن امکان پرواز با انواع هواپیماها در بازی Microsoft Flight Simulator، انواع جدیدی از هلی‌کوپترها را نیز در اختیار دوست‌داران حرفه‌ی خلبانی قرار دهند.

سال گذشته‌ی میلادی بود که شرکت مایکروسافت نسخه‌ی جدیدی از سری بازی‌های شبیه‌ساز پرواز خود را منتشر کرد. در واقع نسخه‌ی جدید که Microsoft Flight Simulator نام دارد، توانست بازی‌بازان علاقه‌مند به پرواز را با جزئیات باورنکردنی و محیط‌های شگفت‌انگیز خود به وجد آورد.

بازی Microsoft Flight Simulator ابتدا بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و قرار است در ماه جاری میلادی بر روی کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس منتشر گردد. در این میان استودیوی سازنده همواره با انتشار به‌روزرسان‌های مختلف سعی داشته علاوه بر ارتقای کیفیت گیم‌پلی و رفع مشکلات جزئی، محتوای جدیدی را در اختیار مخاطبین قرار دهد.

در همین راستا به تازگی اخباری منتشر شده است که نشان می‌دهد استودیوی آسوبو قصد دارد برای آینده، محتویات بسیار جالبی را به بازی Microsoft Flight Simulator اضافه نماید و از این طریق تجربه‌های پرواز با وسایل نقلیه‌ی هوایی را به صورت متفاوت‌تر از نسخه‌های قبل فراهم آورد.

همان‌طور که استودیوی آسوبو در آخرین وبلاگ مربوط به به‌روزرسانی و توسعه‌ی بازی Microsoft Flight Simulator به صورت خلاصه توضیح داده است، به نظر می‌رسد هلی‌کوپترها که بسیار مورد درخواست بازی‌بازان بوده‌اند نیز قرار است در سال آینده در دسترس قرار گیرند. همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید، اضافه شدن هلی‌کوپترها به بازی Microsoft Flight Simulator در صدر فهرست تقاضای بازی‌بازان قرار دارد و تیم توسعه اضافه شدن آن‌ها در سال ۲۰۲۲ را در برنامه‌ریزی خود قرار داده است.

Simulator

بازی Microsoft Flight Simulator هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. طبق اعلام شرکت مایکروسافت، نسخه‌ی جدیدی از این عنوان قرار است در تاریخ ۵ مرداد ماه ۱۴۰۰ (۲۷ ژوئیه ۲۰۲۱ میلادی) بر روی دو کنسول ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. شما می‌توانید نقد و بررسی این اثر را از طریق این نشانی در سایت گیمفا مشاهده نمایید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید