به‌روزرسانی ۱٫۸٫۰ بازی Marvel’s Avengers منتشر شد

۲ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۴

استودیوی کریستالی داینامیکس (Crystal Dynamics) که در روزهای گذشته از انتشار یک به‌روزرسانی جدید برای بازی Marvel’s Avengers خبر داده بود، سرانجام امروز آن را به دست هواداران رساند. البته این به‌روزرسانی بر روی رفع ایرادات مختلف تمرکز دارد.

جدیدترین به‌روزرسانی بازی Marvel’s Avengers که نسخه‌ی ۱٫۸٫۰ آن به حساب می‌آید، بسیاری از مشکلات بازی را برطرف می‌کند. ظاهرا در روزهای گذشته درخواست‌های فراوانی برای رفع این ایرادات شده بود. در همین راستا، تیم سازنده هم فورا دست به کار شد و این به‌روزرسانی را عرضه کرد تا این نواقص به حداقل برسد. اکنون می‌توان با خیال آسوده‌تری به تجربه‌ی این بازی پرداخت.

به نقل از سازندگان، بخش زیادی از مشکلات مربوط به سیستم مبارزه و گرافیک بازی Marvel’s Avengers به وسیله‌ی این به‌روزرسانی برطرف می‌شود. پس نتیجه می‌گیریم که اعمال این به‌روزرسانی برای تمام طرفداران الزامی خواهد بود. چندی پیش رویداد Black Widow برای این بازی در دسترس قرار گرفت که استقبال خوب افراد را در پی داشت. این طور که به نظر می‌رسد، استودیوی سازنده قصد دارد تا در روزها و ماه‌های آینده، رویدادهای دیگری را هم منتشر کند و باید دید که در این خصوص چه عملکردی را از خود به جای خواهد گذاشت.

Marvel’s Avengers از سری عناوین اکشن و ماجراجویی است که بالاخره در سال ۲۰۲۰ میلادی به دست بازی‌بازان رسید. در این بازی باید هدایت چند تا از کاراکترهای مشهور دنیای مارول را به دست گرفته و به نبرد با دشمنان زیادی بپردازید. این عنوان در ابتدای انتشار، ایراداتی به همراه داشت که رفته رفته در حال برطرف شدن هستند. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این سبک‌ها هستید، Marvel’s Avengers را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که دو شرکت کریستال داینامیکس و اسکوئر انیکس (Square Enix) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته‌اند.

بازی Marvel’s Avengers در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است.

9
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید