بازی Abandoned به احتمال زیاد بر روی رایانه‌های شخصی هم منتشر می‌شود

۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۷

این روزها شایعاتی در مورد عرضه‌ی بازی Abandoned بر روی دیگر پلتفرم‌ها به گوش می‌رسد. سرانجام امروز تیم سازنده پیامی را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرد و به برخی از این شایعات پرداخت.

تقریبا دو ماه قبل بود که بازی Abandoned معرفی شد و بسیاری از بازی‌بازان اکنون برای تجربه‌اش مشتاق هستند. البته گفته شده بود که این بازی به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد. حال امروز استودیوی بلو باکس گیم (Blue Box Game) پاسخ یکی از کامنت‌های هواداران را داده و گفته است که این عنوان به احتمال فراوان بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. البته این خبر هنوز به صورت رسمی توسط تیم سازنده تایید نشده است و به همین دلیل، نمی‌توان با قاطعیت گفت که چنین چیزی رخ خواهد داد. در همین راستا، باید صبر کرد و دید که بلو باکس گیم در این زمینه چه اخباری را منتشر خواهد کرد.

Abandoned عنوانی ترسناک در سبک وحشت و بقا و همچنین تیراندازی است که در آن باید هر کاری که لازم است را انجام بدهید تا زنده بمانید. جالب است بدانید که بازی به صورت جهان‌باز است و به همین دلیل می‌توان رمز و رازهای فراوانی را در دنیای آن کشف کرد. هفته‌ی گذشته شایعات جالبی در مورد این بازی در فضای مجازی پخش شد. عده‌ای از بازی‌بازان اعتقاد دارند که این بازی نام پروژه‌ی رمزی نسخه‌ی جدید Silent Hill است؛ اگر چه استودیوی سازنده اشاره‌ای به این موضوع نداشته است.

به نقل از استودیوی بلو باکس گیم، به زودی اخبار بیشتری پیرامون بازی Abandoned در دسترس قرار خواهد گرفت. خبر خوب این است که تنها دو روز تا انتشار نخستین تریلر از گیم‌پلی این اثر فاصله داریم. حال آیا به نظر شما این بازی می‌تواند توقعات بازی‌بازان را برآورده سازد؟ حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

48
10
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید