به‌روزرسانی ۱٫۰۳ بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 منتشر شد

۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۴

استودیوی سی‌آی گیمز (CI Games) امروز دست به کار شد و جدیدترین به‌روزرسانی مربوط به بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 را در اختیار هواداران قرار داد. این به‌روزرسانی، تغییراتی را در بازی اعمال می‌کند.

ظاهرا سی‌آی گیمز قصد دارد تا پشتیبانی ایده‌آلی از بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 داشته باشد. در همین راستا، امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی برای این اثر عرضه شد که تا این لحظه واکنش‌های خوبی از سوی بازی‌بازان هم به ثبت رسیده است. به وسیله‌ی این به‌روزرسانی، انیمیشن و حرکات دشمنان تا حد قابل توجهی بهتر شده است. همچنین بسیاری از باگ‌ها و مشکلات بازی نیز برطرف شده و حال خیال بازی‌بازان آسوده‌تر شده است.

به گفته‌ی تیم سازنده، چند چالش جدید نیز به بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 اضافه شده است تا بازی‌بازان شانس خود را برای رقابت‌های جذابی امتحان نمایند. این تیم برای آینده‌ی این عنوان نیز برنامه‌هایی از جمله چندین به‌روزرسانی و بسته الحاقی دارند و باید دید که در این خصوص چه خواهند کرد. منتقدان زیادی عقیده دارند که این نسخه مانند نسخه‌ی آغازین به موفقیت خواهد رسید.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 از سری عناوین جذاب در سبک تیراندازی است که آیتم‌ها و سلاح‌های گوناگونی در آن به چشم می‌خورد. نقشه‌ها و ماموریت‌های مختلفی هم در این عنوان وجود دارد که از تجربه‌ی آن‌ها پشیمان نخواهید شد. بنابراین در صورتی که از دوستداران این گونه بازی‌ها هستید، این اثر را حتما امتحان کنید. قابل ذکر است که سی‌آی گیمز به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته است. این اثر در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است. نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ آن هم در تاریخی نامشخص منتشر خواهد شد.

7
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید