نقدها و نمرات Lords of the Fallen منتشر شدند [به‌روزرسانی شد]

محمد حسین کریمی
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - 13:16

یک روز قبل از عرضه، نقدها و نمرات بازی Lords of the Fallen از سوی نشریه‌های معتبر منتشر شدند. با ما همراه باشید.

در ادامه خلاصۀ برخی نقد و بررسی‌های منتشر شده از وبسایت‌های معتبر را مطالعه می‌کنید:

IGN France 10/10

Lords of the Fallen در هر چیزی که تلاش می‌کند به ارمغان بیاورد، موفق ظاهر می‌شود. با یک سفر خونین طرف هستیم، اما دنیای دوگانۀ جادویی بازی، همواره شما را دعوت به تجربه می‌کند.

Attack of the Fanboy 9/10

اکثر چیزهایی که طرفداران سولزلایک دوست دارند، اینجا در بالاترین سطح قرار دارند: طراحی مرحله استادانه، باس‌های فراموش نشدنی و آزادی عمل زیاد در بیلدها. سیستم مبارزات برخی اوقات جلوه‌ای نپخته و خام دارد و برخی مرحله‌ها تعداد بیش از اندازه دشمن را شامل می‌شوند، اما نقاط ضعف باعث نمی‌شوند که Lords of the Fallen را یک سولزلایک سطح بالا ندانیم.

۸/۱۰ ?But Why Tho

بازی Lords of the Fallen یک بهبود بسیار بزرگ و گسترده نسبت به نسخۀ قبلی است و اوج‌های بسیاری دارد، اما نقاط ضعف متعددی نیز دیده می‌شود. برای یک طرفدار اکشن نقش‌آفرینی مازوخیست، موارد بسیاری برای عشق ورزیدن وجود دارند که به او صدمه خواهند زد.

Gamer.no 7/10

Lords of the Fallen یک نقش‌آفرینی اکشن بسیار خوب است. با سیستم مبارزات، موسیقی، استایل بصری خوب و جهانی جذاب که ارزش درگیر شدن و اکتشاف را دارد طرف هستیم. بدون مشکلات تکنیکال، می‌شد نمرۀ بهتری به بازی اعطا کرد.

The Loadout 6/10

Lords of the Fallen با ایده‌هایی خلاقانه شروع خوبی دارد و اتمسفر و سیستم مبارزات حال بهم زن و جالبی را ارائه می‌دهد. متاسفانه، چند اشتباه باعث می‌شوند در حد انتظارات ظاهر نشود.

Metro GameCentral 5/10

یک کلون به شدت پیش پا افتاده از Dark Souls که مدام در زمینۀ ارائۀ ایدۀ اورجینال و منحصر به فرد خود، ناامیدکننده ظاهر می‌شود.

Eurogamer 4/10

بدون ظرافت و وقار فرام‌سافتور، Lords of the Fallen در نهایت یک سولزلایک کلیشه‌ای با پرفورمنس پر از مشکل است.

TheSixthAxis 4/10

من به شدت منتظر Lords of the Fallen بودم، اما این اولین بازی در تمام سال است که من را اذیت کرد. من عاشق ژانر سولزلایک هستم، اما این بازی تمام درس‌هایی که می‌بایست از نسخۀ قبلی بگیرد را کاملاً فراموش می‌کند یا برداشت اشتباهی از آن‌ها دارد.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
میانگین نمرات بازی در وبسایت اوپن‌کریتیک

بازی Lords of the Fallen در تاریخ ۱۳ اکتبر ۲۰۲۳ (۲۱ مهر ۱۴۰۲) برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC عرضه خواهد شد. شما می‌توانید تریلر داستانی این بازی را از طریق این لینک مشاهده کنید.

milad saisfahanwebsiteHELLO.BROTHERGTA VI ( تنها علت زندگی )سبحانMahdikarma(دازای)🤘Mohsenj74یه گیمر سادهIliyahoseinmCaxel105GidoraNemesisDota2Niko_BladePeterParkercactus (GTA vi خداس)Yohanavafadarhunter1291more

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید