ویدیوی جدیدی از بازی Senua’s Saga: Hellblade II منتشر شد

۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۷

همان‌طور که اعلام شده بود، استودیوی نینجا تئوری (Ninja Theory) در طی استریم مراسم Xbox Games Showcase: Extended ویدیوی جدیدی را از بازی مورد انتظار Senua’s Saga: Hellblade II با طرفداران به اشتراک گذاشت.

آقای تمیم آنتونیادس (Tameem Antoniades) از استودیوی نینجا تئوری، در طی این رویداد اطلاعات جالبی را از بازی Senua’s Saga: Hellblade II و روند توسعه‌ی آن منتشر کرد. به گفته‌ی او، این بازی دنباله‌ی مستقیم نسخه‌ی اول نیست و یک «چیز بسیار خاص» است. علاوه بر این، امروز تایید شد که Senua’s Saga: Hellblade II در قرن نهم و در ایسلند جریان دارد.

آنتونیادس در طی صحبت‌های خود به روند توسعه‌ی بازی نیز اشاره کرد. این طور که به نظر می‌رسد، نینجا تئوری قصد دارد پیش از آغاز توسعه‌ی کامل Senua’s Saga: Hellblade II، بخش بزرگی از آن را بسازد. شاید جالب باشد بدانید که این استودیو در حال همکاری با شرکت اپیک گیمز (Epic Games) نیز است. با توجه به تاکید توسعه‌دهندگان بر روی استفاده از موتور آنریل انجین ۵ برای ساخت Senua’s Saga: Hellblade II، همکاری نزدیک با اپیک گیمز قطعاً به افزایش کیفیت جلوه‌های بصری خیره کننده‌ی بازی کمک خواهد کرد.

در ادامه شما می‌توانید ویدیوی منتشر شده از Senua’s Saga: Hellblade II را تماشا کنید. در نظر داشته باشید که بازی هنوز در حال توسعه‌ است. به همین خاطر، بخش‌های نمایش داده شده نشان دهنده‌ی کیفیت نهایی نیستند.

بازی Senua’s Saga: Hellblade II در تاریخی نامشخص برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

62
10

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید