Nintedo Direct | تاریخ عرضه‌ی بازی Shin Megami Tensei 5 مشخص شد

۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۴

استودیوی اتلس (Atlus) بالاخره اطلاعاتی را در مورد نقش‌آفرینی مورد انتظار Shin Megami Tensei 5 منتشر کرده است. در جریان رویداد Nintendo Direct شاهد انتشار اطلاعاتی در مورد مبارزات، جهان و داستان این بازی بودیم.

پس از معرفی در سال ۲۰۱۷، بازی Shin Megami Tensei 5 مدت زیادی را در سکوت خبری سر کرد. بالاخره سال گذشته شاهد جان‌بخشی دوباره به این بازی توسط اتلس بودیم. سال گذشته تایید شد که بازی قطعا در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. حال تاریخ انتشار دقیق نقش‌آفرینی مورد انتظار اتلس مشخص شده است. این بازی در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۲۱ (جمعه، ۲۱ آبان ۱۴۰۰) به صورت انحصاری بر روی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. شما می‌توانید تریلر رونمایی از تاریخ انتشار بازی را در ادامه مشاهده کنید:

دریافت ویدیو

در Shin Megami Tensei 5 شاهد سفر بازی‌بازان به یک نسخه‌ی آلترنتیو از توکیو خواهیم بود. در این نسخه از توکیو، شاهد یک جهنم آخرالزمانی پر از شیاطین دوستانه و خصمانه هستیم. تریلر جدید اطلاعاتی را در مورد داستان بازی هم در اختیار ما می‌گذارد. هم‌چنین شاهد نگاهی به سیستم مبارزات، مذاکرات و سایر موارد هستیم. برای مطلع شدن از سایر اخبار مربوط به E3 2021 با گیمفا همراه باشید.

 

7
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید