تریلر جدید Ratchet and Clank: Rift Apart بر روی سلاح‌ها و پیمایش تمرکز دارد

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۵

علاوه بر جلوه‌های بصری خیره کننده و بهره بردن از حافظه‌ی SSD پلی‌استیشن ۵ برای ارائه‌ی یک تجربه‌ی جدید، بازی Ratchet and Clank: Rift Apart شامل مکانیک‌های جدید برای پیمایش و جابه‌جایی در محیط و همچنین سلاح‌های عجیب تازه نیز می‌شود. با نزدیک شدن به انتشار این عنوان، اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) و سونی تصمیم گرفته‌اند تا بخش‌های بیشتری از این بازی را به طرفداران نشان دهند.

در بخش پیمایش و جابه‌جایی در محیط، Ratchet and Clank: Rift Apart دارای مکانیک‌هایی مانند دویدن بر روی دیوار، استفاده از Rift Tether برای حرکت سریع از طریق پورتال‌ها و قابلیت Phantom Dash برای جاخالی دادن حملات دشمن است.

از طرف دیگر، اینسامنیاک همیشه در ساخت سلاح‌های خلاقانه موفق بوده است و خوشبختانه Ratchet and Clank: Rift Apart نیز عالی به نظر می‌رسد. بازی‌بازان در این عنوان می‌توانند با سلاح‌هایی نظیر Buzz Blades ،Ricochet ،NegaTron Collidor ،Lightning Rod ،Enforcer و… به نبرد با دشمنان بپردازند.

در نهایت لازم به ذکر است که طبق اطلاعات منتشر شده از سوی توسعه‌دهندگان، به زودی شاهد انتشار یک تریلر جدید با محوریت سیاره‌ها و مکان‌های بازی نیز خواهیم بود.

بازی Ratchet and Clank: Rift Apart در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ (۱۱ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی) برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

19
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید