بازی SnowRunner امروز به ایکس‌باکس گیم‌پس اضافه خواهد شد

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰

به تازگی مایکروسافت تایید کرده است که SnowRunner یکی از عناوین جدید سرویس اشتراکی ایکس‌باکس گیم‌پس خواهد بود. البته خبر خوب این است که این عنوان شبیه ساز امروز در دسترس مشترکین قرار خواهد گرفت.

ایکس‌باکس اخیراً یک تریلر جدید در کانال یوتیوب خود منتشر کرده است که از عرضه‌ی SnowRunner بر روی ایکس‌باکس گیم‌پس خبر می‌دهد. SnowRunner جدیدترین عنوان شبیه ساز در سری Spintires محسوب می‌شود که به دست استودیوی سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) توسعه یافته و توسط شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شده است.

اگرچه SnowRunner یک بازی جهان باز بسیار عالی در سبک خود محسوب می‌شود، اما این عنوان چیزی نیست که اکثر بازی‌بازان بتوانند به راحتی تجربه کنند. با توجه به تمرکز توسعه‌دهندگان بر روی عناصر شبیه ساز، این بازی دارای ویژگی‌های خاصی است که ممکن است برخی از بازی‌بازان نتوانند با آن‌ها ارتباط برقرار کنند. حال به لطف سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس، بازی‌بازان می‌توانند این عنوان را تجربه کرده و با سری عناوین Spintires بیشتر از قبل آشنا شوند.

اگر به خاطر داشته باشید، هفته‌ی گذشته شاهد اضافه شدن عناوینی نظیر Psychonauts و Fantasy X/X-2 بودیم. با توجه به معرفی SnowRunner، انتظار می‌رود که در طی هفته‌ی جاری شاهد رونمایی از بازی‌های جدید این سرویس باشیم.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

13
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید