شایعه: Omen نام بازی جدید و خون‌آشام-محور استودیوی آرکین خواهد بود

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۱

در اوایل سال جاری، شعبه‌ی Austin استودیوی آرکین (Arkane Studio) فهرستی از نیازمندی‌های شغلی برای توسعه‌ی پروژه‌ای جدید را منتشر نمود که نشان می‌داد این توسعه‌دهنده در حال برنامه‌ریزی برای ساخت یک اثر فانتزی و کاملا جدید است.

استودیوی آرکین تاکنون بر روی عناوین زیادی به مانند Prey و Dishonored کار کرده و آخرین بازی آن‌ها که تحت عنوان DeathLoop شناخته می‌شود، با پشتیبانی شرکت سونی در مراحل نهایی توسعه‌ی خود قرار دارد. حال به تازگی اطلاعات غیر رسمی و جدیدی در مورد بازی جدید استودیوی آرکین منتشر شده است که به برخی جزئیات اندک آن اشاره دارند. همچنین در اطلاعات منتشر شده به بازه‌ی زمانی انتشار این اثر اشاره شده که نشان می‌دهد معرفی بازی نزدیک‌تر از انتظار هواداران خواهد بود.

به تازگی شایعه‌ی جدیدی در ResetEra منتشر شده که نشان می‌دهد بازی کاملا جدید و منحصر به فرد استودیوی آرکین تحت عنوان Omen شناخته خواهد شد. این بازی با محوریت خون‌آشام‌ها توسعه خواهد یافت و به نظر می‌رسد در سال ۲۰۲۲ به بازار عرضه شود. همچنین شایعه‌های جدید نشان می‌دهند که احتمالا استودیوی آرکین با نمایش یک تریلر CGI در رویداد E3 از این عنوان جدید رونمایی کند.

البته باید در نظر داشت که این اطلاعات هنوز در حد شایعه هستند و باید تا اعلام رسمی استودیوی آرکین منتظر بمانیم. در هر صورت توسعه‌ی یک عنوان جدید و فانتزی توسط استودیوی خلاق آرکین می‌تواند هواداران زیادی را به وجد آورد.

32
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید