به زودی اطلاعات جدیدی از بازی Final Fantasy 7 Remake Part 2 منتشر می‌شود

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۱

ظاهرا استودیوی سازنده‌ی بازی Final Fantasy 7 Remake Part 2 قصد دارد تا اطلاعات جدیدی را در مورد این عنوان در دسترس قرار دهد. حال باید صبر کرد و دید که واکنش هواداران پیرامون این موضوع چه خواهد بود.

استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) امروز پیامی را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرد. این تیم اعلام کرد که اطلاعات تازه در خصوص بازی Final Fantasy 7 Remake Part 2 تا چند وقت دیگر در دسترس قرار می‌گیرد. ظاهرا سازندگان قصد دارند که هواداران تا چند روز آینده با جزئیات جالبی از این اثر آشنا کنند. البته هنوز تاریخ دقیقی برای پخش این اطلاعات تعیین نشده است و شاید هواداران باید مدتی را برای این قضیه صبر کنند.

نحوه‌ی انتشار اطلاعات جدید برای بازی Final Fantasy 7 Remake Part 2 هم هنوز مشخص نیست. بسیاری پیش‌بینی می‌کنند که اسکوئر انیکس رویداد کوتاهی را برگزار خواهد کرد و تصاویر، تریلر و جزئیاتی را به دست هواداران خواهد رساند. با توجه به این که در گذشته گفته شد که سازندگان این بازی از تمام ویژگی‌های کنسول پلی‌استیشن ۵ بهره خواهند برد، بازی‌بازان زیادی برای تجربه‌ی آن مشتاق هستند. این بازی با نام Final Fantasy VII Remake: Intergrade قرار است در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ (۱۰ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی) بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار خواهد گرفت.

21
1

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید