۳۴۳ ایندستریز ۲۰‌امین سالگرد سری Halo را با انتشار یک تصویر هنری زیبا جشن گرفت

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱

امسال ۲۰‌امین سالگرد پلتفرم ایکس‌باکس و همچنین سری محبوب Halo است. البته با این‌که هنوز ۶ ماه تا زمان سالگرد باقی مانده، اما ۳۴۳ ایندستریز (۳۴۳ Industries) تصمیم گرفته است تا این مناسبت را زود‌تر جشن گرفته و یک تصویر هنری بسیار زیبا را با طرفداران این مجموعه‌ به اشتراک بگذارد. ۳۴۳ ایندستریز با انتشار این تصویر، ماجراجویی‌های بزرگ بازی‌بازان با Master Chief در طی دو دهه‌ی گذشته را به نمایش گذاشته است.

بازی Halo: Combat Evolved، اولین نسخه‌ی سری، که به عنوان یکی از بازی‌های هنگام عرضه‌ی کنسول ایکس‌باکس در سال ۲۰۰۱ منتشر شد، سطح کیفیت عناوین شوتر اول شخص کنسولی را تا حد بسیار زیادی بالا برد و به یکی از تاثیر گذارترین عناوین تاریخ صنعت تبدیل شد.

از آن زمان تا به امروز، مجموعه‌ی Halo به لطف انتشار بازی‌های جدید فرعی و اصلی و حتی آثار دیگری مانند کتاب‌های مختلف بیش از پیش گسترش پیدا کرده است. داستان عناوین اصلی سری Halo بر روی یک ابر سرباز افسانه‌ای به نام Master Chief تمرکز دارند؛ شخصی که باید با کمک Cortana، یک هوش مصنوعی، نژادی بیگانه به نام Covenant را شکست دهد. البته Master Chief با دشمنان دیگری از جمله Flood و Gravemind نیز مبارزه کرده است.

امیدواریم که با انتشار Halo Infinite در سال جاری، بازی‌بازان باز هم از سفر با Master Chief لذت ببرند و خاطرات جدیدی را برای خود بسازند. شما می‌توانید این تصویر زیبا را در ادامه مشاهده کنید. همچنین طرفداران می‌توانند با مراجعه به این نشانی، تصویر منتشر شده را در اندازه‌های مختلف برای رایانه‌های شخصی و تلفن‌های همراه دانلود کنند.

34
6

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید