حالت ۶۰ فریم بر ثانیه در به‌روزرسانی بعدی Watch Dogs: Legion اضافه خواهد شد

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۴

اگر به خاطر داشته باشید، یوبی‌سافت (Ubisoft) در اوایل ماه آوریل اعلام کرد که پشتیبانی از حالت ۶۰ فریم بر ثانیه به نسخه‌ی نسل بعدی Watch Dogs: Legion اضافه خواهد شد. حال این شرکت تایید کرده است که این ویژگی بخشی از محتویات به‌روزرسانی بعدی این عنوان خواهد بود.

طبق اطلاعات منتشر شده در وب‌سایت یوبی‌سافت، حالت ۶۰ فریم بر ثانیه به همراه به‌روزرسان نسخه‌ی ۴/۵ بازی Watch Dogs: Legion در دسترس قرار خواهد گرفت. یوبی‌سافت در پست جدید خود اعلام کرده‌ که این ویژگی یکی از بزرگ‌ترین مواردی است که بازی‌بازان خواهان اضافه شدن آن بودند و توسعه‌دهندگان نیز برای افزودن آن به Watch Dogs: Legion بسیار هیجان زده‌ هستند.

به‌روزرسانی نسخه‌ی ۴/۵ شامل Tactical Op با نام Project OMNI و همچنین یکی از درخواست‌های بزرگ بازی‌بازان کنسول‌های نسل بعدی یعنی حالت ۶۰ فریم بر ثانیه می‌شود. ما به شدت برای اضافه کردن این ویژگی به بازی هیجان زده هستیم.

همچنین یوبی‌سافت اضافه کرده است که جزئیات و تغییرات کامل به‌روزرسان نسخه‌ی ۴/۵ بازی را نزدیک به عرضه‌ی آن منتشر خواهد کرد. در حال حاضر، نسخه‌ی کنسولی بازی Watch Dogs: Legion تنها با نرخ فریم ۳۰ اجرا می‌شود؛ به عبارت دیگر، حتی کاربران کنسول‌های نسل بعدی مایکروسافت و سونی نیز نمی‌توانند این عنوان را با عملکرد بهتری تجربه کنند. از طرف دیگر، نسخه‌ی نسل بعدی Watch Dogs: Legion از رهگیری پرتو نیز پشتیبانی می‌کند. حال باید دید که آیا یوبی‌سافت می‌تواند حالت ۶۰ فریم بر ثانیه را به همراه رهگیری پرتو ارائه دهد یا این که شاهد غیر فعال شدن این ویژگی در این حالت خواهیم بود.

بازی Watch Dogs: Legion هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

11
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید