تریلر زمان عرضه‌ی بازی Hood: Outlaws and Legends منتشر شد

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰

بازی Hood: Outlaws and Legends چندی پیش بر روی پلتفرم‌های گوناگون در دسترس قرار گرفت. به همین مناسبت، امروز تریلر زمان عرضه‌ی آن منتشر شده است که برای هواداران جالب توجه خواهد بود.

Hood: Outlaws and Legends را باید عنوانی در سبک اکشن به صورت چندنفره دانست که تجربه‌ی آن با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان امکان‌پذیر خواهد بود. در این بازی باید به انتخاب شخصیت دلخواه خود پرداخته و با استفاده از سلاح‌ها و آیتم‌های فراوان، نبردهای هیجان‌انگیزی را با دیگر کاراکترها تجربه نمایید. گفتنی است که دو شرکت سومو نیوکسل (Sumo Newcastle) و فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته‌اند.

به مناسبت انتشار بازی Hood: Outlaws and Legends، امروز ویدئوی زمان عرضه‌ی آن نیز در دسترس قرار گرفته است. در این ویدئو می‌توانید مبارزات قهرمانان این بازی همچون The Ranger، The Hunter، The Mystic و The Brawler را مشاهده کنید تا بیش از پیش با آن‌ها آشنا شوید. هر یک از این کاراکترها، توانایی‌های مخصوص به خود را دارند و انتخابشان به سلیقه‌ی بازی‌بازان بستگی خواهد داشت.

استودیوی سازنده اعلام کرده است که در آینده پشتیبانی خوبی از بازی Hood: Outlaws and Legends خواهد داشت. آن‌ها قصد دارند ساخت چند به‌روزرسانی و بسته الحاقی را در دستور کار قرار دهند تا علاوه‌بر رفع مشکلات احتمالی، محتویات زیادی را هم به آن اضافه نمایند. به هر شکل، باید صبر کرد و دید که استقبال بازی‌بازان از این عنوان چگونه خواهد بود. در صورتی که شما هم از علاقه‌مندان به ژانر گفته شده هستید، این اثر می‌تواند ساعت‌ها سرگرمتان کند.

بازی Hood: Outlaws and Legends در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس قابل تجربه است. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت تریلر زمان انتشار این عنوان اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

 

7
4

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید