دومین اپیزود بسته الحاقی بازی Hitman 3 در دسترس قرار گرفت

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۲
Hitman 3

همان‌طور که می‌دانید بسته الحاقی بازی Hitman 3 با نام Seven Deadly Sins قرار است در هفت اپیزود منتشر شود. دومین اپیزود این بسته الحاقی با نام Pride هم‌اکنون در دسترس قرار گرفته است.

جدیدترین اپیزود از بسته الحاقی Hitman 3 بالاخره عرضه شده است. از الان و به مدت یک ماه، بازی‌بازان Hitman 3 می‌توانند در Mendoza به دنبال یک هدف جدید بگردند. محتوای جدید، رویدادهای ویژه و چندین اتفاق دیگر طی این ماه یک برای Hitman 3 منتشر خواهد شد. بسته الحاقی Seven Deadly Sins بازی Hitman 3 ابتدا در ماه مارس و با اپیزود اول یعنی Greed آغاز شد. در هر کدام از این اپیزودها مامور ۴۷ در مقابل شخصیت‌هایی قرار می‌گیرد که بازتاب‌گر آن گناه هستند. هم‌چنین ابزار و آیتم‌هایی با تم آن اپیزود در اختیار مامور ۴۷ قرار خواهد گرفت.

در اپیزود Season of Pride شاهد عرضه‌ی یک کت و شلوار جدید برای مامور ۴۷ با نام Narcissus هستیم. یک سلاح تک‌تیرانداز با نام Majestic و یک شمشیر به اسم Proud Swashuckle هم دیگر آیتم‌هایی هستند که در این فصل در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرد. البته این تنها بخشی از محتوای اپیزود دوم بسته الحاقی بازی Hitman 3 است. در طول ماه آینده و تا آغاز اپیزود سوم، شاهد عرضه‌ی محتوا به صورت دائمی از سوی سازندگان خواهیم بود.

بسته الحاقی Seven Deadly Sins مراحل متفاوت Hitman 3 را با تم هفت گناه کبیره از نوع طراحی می‌کند. هر هفت اپیزود این بسته الحاقی به قیمت ۲۹٫۹۹ دلار عرضه شده‌اند. هم‌چنین می‌توانید اپیزود Pride را به صورت جداگانه و با قیمت ۴٫۹۹ دلار خریداری کنید. البته بخشی از محتوای این فصل به صورت رایگان برای تمام بازی‌بازان Hitman 3 عرضه خواهد شد. اپیزود Season of Pride بازی Hitman 3، ویژگی مورد انتظاری را هم در دسترس بازی‌بازان قرار می‌دهد و آن قراردادهای خلق شده توسط خود بازی‌بازان است.

این ویژگی مزایای زیادی دارد. البته طبعا بسیاری از مراحل خلق شده توسط بازی‌بازان، کیفیت و دقت بالای مراحل طراحی شده توسط توسعه‌دهندگان Hitman 3 را نخواهد داشت. استودیوی IO Interactive در توسعه‌ی مراحل گسترده با تم‌های مشخص استاد است. البته از طرفی این قراردادها در ابتدا باید توسط تیم توسعه‌ی بازی بررسی شوند. پس احتمالا قراردادهای منتشر شده، شامل بهترین‌ها خواهد بود.

بازی Hitman 3 در حال حاضر بر روی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

6
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید