Horizon Forbidden West موردانتظارترین بازی پلی‌استیشن ۵ است

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۱

در جریان جدیدترین نظرسنجی که از سوی وب‌سایت IGN انجام شد، کاربران بازی Horizon Forbidden West را به عنوان موردانتظارترین بازی پلی‌استیشن ۵ انتخاب کردند.

از بیش از ۲۵۰۰۰ رای دریافت شده در طی این نظرسنجی، Horizon Forbidden West توانست ۴۷٫۹ درصد آراء را به خود اختصاص داده و از این نظرسنجی سربلند بیرون آید. تنها چند روز پس از نمایشی که سونی (Sony) در قسمت جدید State of Play از ماجراجویی جدید شخصیت دوست‌داشتنی لوم‌بکس (Lombax) ارائه کرد، بازی Ratchet & Clank: Rift Apart توانست در نظرسنجی موردانتظارترین بازی‌های پلی‌استیشن ۵، ۲۹٫۶ درصد آراء و رتبه‌ی دوم را از آن خود کند.

عناوین Kena: Bridge of Spirits, Ghostwire: Tokyo و Deathloop هم در این نظرسنجی شرکت داشتند که هیچ‌یک حتی موفق به کسب ۱۰ درصد از آراء جمع‌آوری‌شده هم نشدند.

در حال حاضر چیز زیادی از عنوان Horizon Forbidden West که در واقع ادامه‌ای بر بازی Horizon Zero Dawn است نمی‌دانیم. اولین بار در جریان رویداد پلی‌استیشن ۵ در تابستان سال گذشته بود که سونی این بازی موردانتظار را معرفی کرد. از همان زمان این را می‌دانیم که بازی موردبحث، هم برای پلی‌استیشن ۴ و هم برای پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد. هرچند عنوان Horizon Forbidden West یک عنوان میان نسلی به حساب می‌آید، اما سونی پیش از این اعلام کرده است که این دست از بازی‌ها، در اصل برای پلی‌استیشن ۵ توسعه داده می‌شوند.

آنچه هم اکنون مشخص است، این است که عنوان Horizon Forbidden West در سال جاری میلادی عرضه خواهد شد. براساس تریلر معرفی این عنوان، ظاهرا الوی (Aloy)، شخصیت اصلی بازی، در حال بازگشت به نسخه‌ی پساآخرالزمانی سان‌فرانسیسکو است. اگر تا کنون موفق به تجربه‌ی بازی Horizon Zero Dawn نشده‌اید، تا ۲۴ اردیبهشت ماه (۱۴ می) می‌توانید به عنوان بخشی از رویداد Play at Home پلی‌استیشن، به تجربه‌ی کاملا رایگان این بازی بر روی پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ بپردازید.

در رابطه با سایر عناوین بزرگ پلی‌استیشن ۵، می‌توان به بازی فوق‌العاده‌ی Returnal که هفته‌ی گذشته برای این کنسول عرضه شد اشاره کرد. وب‌سایت گیمفا هم پس از عرضه‌ی این بازی به نقد و بررسی آن پرداخت که امیدواریم از مطالعه‌ی آن لذت برده باشید.

28
2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید