اپلیکیشن اندروید کلاب هاوس وارد فاز بتا شد؛ عرضه در هفته‌های آینده

۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲
کلاب هاوس

کلاب هاوس تا به این جا عرضه بسیار موفقی را روی اپ استور اپل تجربه کرده است و حتی برخی احتمال می‌دهند که این اپلیکیشن تبدیل به محبوب‌ترین شبکه اجتماعی سال‌های آتی شود.

از طرفی با این که بسیاری از اپلیکیشن‌های رقیب ویژگی اصلی این شبکه اجتماعی که مبتنی بر صداست را در سرویس‌های خود لحاظ کرده‌اند، اما هنوز روی پلی استور گوگل خبری از کلاب هاوس نیست. ظاهراً این روند به زودی اتمام خواهد یافت؛ طبق تایید رسمی تیم توسعه‌دهنده کلاب هاوس، اپلیکیشن اندروید این شبکه اجتماعی در حال گذران مراحل آزمایش و بررسی است و به زودی راهی فروشگاه رسمی پلتفرم اندروید خواهد شد.

البته باید در نظر بگیریم که مراحل آزمایش این اپلیکیشن در حال حاضر محدود است و افرادی مانند ما که خارج از دایره تیم توسعه‌دهنده و یا نزدیکان آن‌هاست، نمی‌توانیم به نسخه بتای اندروید دسترسی داشته باشیم. به هر حال با توجه به این احتمال که شاید در هفته‌های آینده شاهد عرضه نسخه اندروید کلاب هاوس باشیم، می‌توان حسرت‌های موجود را نادیده گرفت.

اینستاگرام نیز یکی دیگر از شبکه‌های اجتماعی است که به افزودن قابلیتی شبیه کلاب هاوس اقدام کرده است. قابلیت اینستاگرام لایو روم که از ماه مارس، امکان تعامل میزبان با ۳ نفر را به صورت همزمان فراهم می‌کند، هم‌اکنون درحال دریافت به‌روزرسانی کوچک اما مهمی است که در آن به میزبان قابلیت بستن صدا یا تصویر افراد حاضر در پخش زنده را می‌دهد. با بستن تصویر، اتاق‌های زنده این برنامه حالتی شبیه به کلاب هوس پیدا می‌کنند و قابلیت بستن صدا، همانند همان چیزی است که در برنامه زوم و گوگل میت (Google Meet) مشاهده کرده‌ایم.

برای مشاهده ادامه خبر با کلیک روی این متن به صفحه مربوطه در تکفارس مراجعه کنید

3
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید