شایعه: Mafia 4 دارای دو شخصیت اصلی است و در لاس وگاس جریان دارد

6 اردیبهشت 1400 - 18:37

اگرچه شرکت توکی گیمز (۲K Games) هنوز نسخه‌ی بعدی Mafia را معرفی نکرده، اما به احتمال زیاد این بازی در یکی از استودیو‌های این ناشر بزرگ در حال توسعه است. حال به تازگی شخصی با نام BIGgunSMALLone در انجمن ردیت مدعی شده که اطلاعاتی را از بازی Mafia 4 به دست آورده است.

طبق گفته‌های این کاربر، بازی Mafia 4 دارای دو شخصیت اصلی است و در شهر لاس وگاس جریان دارد. این شخص ادعا دارد یکی از اقوام او در سازمان رده‌بندی سنی ESRB کانادا کار می‌کند و وظیفه‌‌اش بررسی متن سناریوی بازی‌ها است. با این که اکثر آثار ارسال شده به این سازمان دارای اسم رمز هستند، اما ظاهراً از آن جایی این شخص یک بازی‌باز حرفه‌ای است، او متوجه شده که یکی از این سناریو‌ها مربوط به بازی Mafia 4 یا یک عنوان فرعی از این مجموعه است.

این طور که به نظر می‌رسد، اسم رمز بازی Sam Boyd 4 بوده و ستینگ اصلی آن نیز با اسم رمز Saint Fortuna که همان لاس وگاس است، شناخته می‌شود. البته علاوه بر لاس وگاس، Lost Haven نیز بخشی از بازی خواهد بود. نکته‌ی جالب این است که طبق توضیحات ارائه شده توسط کاربر ردیت، داستان Mafia 4 در طول چندین بازه‌ی زمانی روایت خواهد شد.

اولین شخصیت اصلی بازی یک پلیس فاسد به نام Hain است که همان ابتدای بازی درگیر یک کلاه برداری در شرط بندی می‌شود. همچنین توسعه‌دهندگان قصد دارند آزادی عمل بالایی را در اختیار بازی‌بازان قرار دهند تا آن‌ها بتوانند شخصیت Hain را همان‌طور که می‌خواهند تغییر دهند؛ شما می‌توانید به گروه خلافکاران ملحق شده و یا با آن‌ها مقابله کنید.

علاوه بر Hain، بازی‌بازان کنترل یک قاضی در Lost Haven را نیز در اختیار خواهند گرفت. ماموریت‌های این شخصیت که از دهه‌ی ۴۰ تا ۸۰ میلادی به عنوان یک قاضی فعالیت کرده است، شامل محاکمه کردن خلافکاران می‌شوند.

اگرچه اطلاعات ارائه شده توسط این کاربر جالب به نظر می‌رسند، اما در نظر داشته باشید که این خبر در حال حاضر تنها یک شایعه است که احتمال دارد کاملاً نادرست باشد. جدای از این موضوع، آیا دوست دارید Mafia بعدی چنین پیش زمینه‌ای داشته باشد؟

آرینP.morganBahramsonymeysambmatrix4221489MahyarMsmthe valveMehran.Ba@alistarAmin
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید