بازی This War of Mine به‌روزرسانی عظیمی برای کنسول نینتندو سوئیچ دریافت خواهد کرد

۹ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

کمتر بازی‌ای تجربه‌ی سنگین و اخلاقی چالش برانگیز عنوان استودیوی بیت ۱۱ (۱۱-bit) یعنی This War of Mine را داشته است، به طوری که این بازی دارای داستان‌هایی  از منظر غیرنظامیان از اتفاقات جنگ است.در مدارس لهستان تجربه‌ی این عنوان برای کودکان الزامی است. به لطف به‌روزرسانی جدید نسخه‌ی کنسول نینتندو سوئیچ، اکنون تجربه‌ی این داستان‌ها برای مخاطبان آسان‌تر از همیشه است.

در حالی که نسخه‌ی کنسول نینتندو سوئیچ در سال ۲۰۱۸ به عنوان نسخه‌ی کامل معرفی شده بود، شامل تمامی بسته‌های الحاقی که استودیوی بیت ۱۱ برای بازی ایجاد شده بود، نبود.در این ماه سرانجام یک به‌روزرسانی شامل دو بسته‌ الحاقی اضافه شده است، که به دارندگان کنسول نینتندو سوئیچ امکان می‌دهد سرانجام همه چیزهایی که This War of Mine ارائه می‌دهد را تجربه کنند. اکنون بازیبازان به دو قسمت آخر از سه قسمت This War of Mine: Stories ، The Last Broadcast و Fading Embers دسترسی دارند. هر دوی این‌ها از عمیق‌ترین داستان پردازی‌های استودیوی بیت ۱۱ بهره می‌برد را ارائه کرده‌اند. آخرین داستان بازیبازان را در نقش یک اپراتور رادیویی قرار می‌دهد که با معضل اخلاقی اینکه آیا باید حقیقت را به اشتراک بگذارید، روبرو است. در حالی که Fading Embers از زنی پیروی می‌کند که باید تصمیم سختی را برای انتخاب بین بقای یک مرد یا یک میراث بگیرد. هر یک از این‌ها مسیرهای مختلفی را برای طی کردن داستانهای‌شان ارائه می‌دهد، تصمیمات بازیبازان نحوه‌ی پایان آن‌ها را شکل می‌دهند. با به روزرسانی جدید، اکنون زمان مناسبی است تا هر کسی که علاقه‌مند به این عنوان چالش انگیز است، آن را امتحان کند و همان‌طور که محتویات جدیدی نیز برای آن اضافه شده است. نسخه‌ی Complete Edition در حال حاضر با قیمت تخفیف خورده ۷۵ درصدی در eShop نینتندو به فروش می‌رسد، یعنی تمام پایه بازی و بسته‌های الحاقی را می‌توان فقط با ۹٫۹۹ دلار دریافت کرد. در ادامه تریلر منتشر شده از این نسخه را مشاهده نمایید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی This War of Mine برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن۴،اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و گوشی‌های هوشمند در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید