بازی‌های پلی‌استیشن ۴ بیشتری به زودی رایگان خواهند شد

۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲
بهترین بازی ها برای تجربه در تعطیلات نوروز ۱۴۰۰

سونی به تازگی اعلام کرده که بازی‌های پلی‌استیشن ۴ بیشتری به زودی رایگان خواهند شد. این بازی‌ها به عنوان بخشی از برنامه‌ی محبوب Play at Home در دسترس بازی‌بازان قرار خواهند گرفت.

برنامه‌ی Play at Home پلی‌استیشن به موفقیت خبری بزرگی برای سونی تبدیل شده است. از ماه گذشته تا کنون، بازی‌بازان به لطف این برنامه ۱۰ بازی رایگان دسترسی داشته‌اند. خوشبختانه سونی اعلام کرده که این پایان برنامه نیست و به زودی بازی‌های بیشتری رایگان خواهند شد. برنامه‌ی Play at Home با هدف مجاب کردن افراد به قرنطینه‌ی خانگی آغاز شد. در ماه مارس شاهد عرضه‌ی بازی‌های گوناگون و با کیفیتی به صورت رایگان بودیم. از عناوین AAA انحصاری مثل Ratchet and Clank گرفته تا بازی‌های مستقل با کیفیتی مثل Enter the Gungeon و The Witness.

در حال حاضر هم می‌توانید Horizon: Zero Dawn، یکی از بهترین انحصاری‌های پلی‌استیشن ۴، را همراه با بسته الحاقی به صورت رایگان دریافت کنید. خوشبختانه Horizon Zero Dawn: Complete Edition پایان این برنامه‌ی محبوب نخواهد بود. البته سونی اطلاعات بیشتری را در دسترس هواداران قرار نداد. با این حال در هفته‌های آینده می‌توانید انتظار اخبار بیشتری را در این باره داشته باشید. این خبر بدون شک برای هواداران پلی‌استیشنی که هنوز قادر به خریدن یک پلی‌استیشن ۵ نبوده‌اند بدون شک عالی است.

هنوز مشخص نیست که چه عناوینی در آینده رایگان خواهند شد. با این حال سونی تا کنون رکورد خوبی را از خود به جا گذاشته است. با این حال احتمالا شاهد ترکیبی از یک بازی انحصاری پلی‌استیشن ۴ و چندین بازی مستقل خواهیم بود. سونی دوباره اعلام کرده که در E3 امسال حضور نخواهد داشت. به نظر می‌رسد که این شرکت به دنبال برگزاری برنامه‌ای اختصاصی برای پلی‌استیشن است. شاید در آن رویداد شاهد انتشار اطلاعات بیشتر در مورد آینده‌ی برنامه‌ی Play at Home باشیم. تا آن زمان هواداران می‌توانند از یک بازی AAA عالی در قالب Horizon: Zero Dawn لذت ببرند.

32
1
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید